Nejlepší sázkové kanceláře s licencí v ČR a jak si vybrat tu pravou?

„Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!“.

Sázení je zajímavá zábava, pro někoho možná takřka sport a pro ty úspěšnější i možnost zajímavého přivýdělku. Sázení například na různá sportovní utkání prostřednictvím sázkových kanceláří je navíc zcela legální – a samozřejmě patřičně zdaněné. Při sázení jsou důležité zejména tři věci: znalosti a zkušenosti, štěstí a výběr nejlepší sázkové kanceláře. S prvními dvěma body vám bohužel nepomůžeme, ale s tím třetím ano. V dnešním článku se totiž podíváme na spolehlivé a licencované kanceláře působící v ČR. Vybrali jsme pro vás pětici těch nejvýznamnějších a nejspolehlivějších a představíme vám je v krátkých recenzích, v nichž se pokusíme i o přehledné shrnutí kladů a záporů každé z nich.

Kromě samotného srovnání sázkových kanceláří se dočkáte i stručného návodu, ve kterém se budeme věnovat nejdůležitějším faktorům výběru konkrétní kanceláře. Tímto článkem se pochopitelně nesnažíme propagovat hazard nebo vás k němu vybízet, chceme vám jen umožnit lepší start, pokud jste plnoletí a pevně rozhodnutí sázení vyzkoušet.

Recenze nejlepších sázkových kanceláří podle naší redakce

NázevParametry
#1Tipsport
✅ 980 kamenných poboček
✅ Mobilní aplikace
✅ Online TV kanál
✅ Široký výběr sportů
✅ Sázky od 1 Kč
✅ Výhry až 10 milionů
✅ Registrační bonus 150 Kč
✅ Absence manipulačního poplatku při sázení online
✅ Bezkonkurenční komunita
✅ Obvykle nejlepší kurzy
❌ Nelze sázet na poker
Vyzkoušet

Pouze 18+

#2Fortuna
✅ Více než 500 poboček
✅ Komunitní fórum
✅ Mobilní aplikace
✅ TV přenosy online
✅ Registrační bonus 100 Kč
✅ Vstupní bonus až 3000 Kč
✅ Odměny za doporučení
✅ Sázky od 10 Kč
✅ Výhry až 5 milionů
❌ Nelze sázet na poker
❌ Nelze sázet metodou asijský handicap
Vyzkoušet

Pouze 18+

#3SazkaBet
✅ Více než 7 000 poboček
✅ Mobilní aplikace
✅ TV přenosy online
✅ Registrační bonus 300 Kč
✅ Vstupní bonus až 3000 Kč
✅ Sázky od 10 Kč
✅ Výhry až 5 milionů
❌ Nelze sázet na poker
❌ Chybí komunitní fórum
Vyzkoušet

Pouze 18+

#4Chance
✅ Více než 200 poboček
✅ Mobilní aplikace
✅ TV přenosy online
✅ Komunitní fórum
✅ Sázení i na méně známé sporty
✅ Registrační bonus 200 Kč
✅ Vstupní bonus až 2000 Kč
✅ Sázky od 1 Kč
✅ Výhry až 10 milionů
✅ "Goldeny" za doporučení
Vyzkoušet

Pouze 18+

#5Synottip
✅ Více než 400 poboček
✅ Mobilní aplikace
✅ Online poker
✅ Sázení i na méně známé sporty
✅ Registrační bonus 500 Kč
✅ Vstupní bonus až 25 000 Kč
✅ Sázky od 10 Kč
✅ Výhry až 10 milionů
❌ Chybí online přenos TV
❌ Chybí komunitní fórum
❌ Chybí odměny za doporučení
Vyzkoušet

Pouze 18+

„Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!“
Top

1. Tipsport

Tipsport logo

Náš žebříček nemůžeme začít nikde jinde než u TipSportu. Tato společnost je v oblasti sázení jedničkou na českém trhu. Vznikla v Berouně v roce 1991, ale v současnosti má již více než 980 kamenných poboček po celé České republice. Tyto pobočky většinou navíc fungují jako příjemné bary, kde se dá nejen sázet, ale i sledovat zápasy a u toho si dopřát nějaké to občerstvení. Samozřejmě lze však sázet i přes web Tipsport.cz, který má ze všech sázkových webů zdaleka nejvyšší návštěvnost (cca 8 milionů měsíčně). U TipSportu lze sázet taky prostřednictvím mobilní aplikace a má i online TV kanál.

TipSport.cz nabízí možnost sázení na nejrůznější akce, aktivity a události. Vévodí samozřejmě sport, zejména pak sázky na fotbal, hokej, tenis, ale na vzestupu je i např. MMA nebo e-sporty. Rozsah možností, na co sázet je velmi dobrý a pravděpodobně zde najdete svou oblíbenou disciplínu. TipSport.cz umožňuje sázet od 1 Kč a vyhrát až 10 milionů Kč. Toto rozpětí je v ČR nejvyšší (ale nabízí ho i kancelář Chance). Registrační bonus činí 150 Kč, což není nejvyšší, ale dobrá částka. Zajímavý je bonus až 50 000 Kč, na který však rozhodně není snadné dosáhnout. Dále můžete dostat bonusy za doporučení ve formě „netů“ (1 net = 1 Kč) a třeba se připojit k věrnostnímu programu Tipkonto.

Stejně jako ostatní kanceláře v našem žebříčku nabízí TipSport.cz výplaty ihned a v české měně. Potěší ale rozsáhlou paletou platebních metod a solidní zákaznickou podporou (ačkoli bez live-chatu jako ostatní kanceláře). Další skvělou výhodou je absence manipulačního poplatku při sázení online, obrovská, bezkonkurenční komunita, která pomůže s čerpáním sázkařského „know-how“ a obecně osvědčenost této společnosti. Možná nejdůležitější výhodou jsou však skvělé kurzy, obvykle vůbec nejlepší z českých kanceláří, zajímavá je i možnost sázení formou známou jako asijský handicap. TipSport.cz je skvělá volba pro začínající i pokročilé sázkaře, snad kromě milovníků pokeru, na který zde sázet nelze.

Celá recenze Tipsport.cz

2. Fortuna

Fortuna logo

Další velmi známá společnost s dlouhou historií. Vznikla už v roce 1990, a patří tudíž k nejstarším a stále nejvýznamnějším sázkovým kancelářím u nás. Sázet u ní můžete prostřednictvím více než pěti set poboček, ale samozřejmě taky na webu, který najdete na adrese iFortuna.cz. Fortuna se zabývá kurzovými sázkami a patří k nejsilnějším hráčům ve střední Evropě. Její stránky mají návštěvnost takřka 3 miliony měsíčně, čímž se řadí na třetí místo po TipSportu a Sazce. Nabízí i fórum pro komunitu, TV přenosy online a ovšemže nechybí ani mobilní aplikace.

Pokud se u Fortuny zaregistrujete, získáte registrační bonus 100 Kč a vstupní bonus činí až 3000 Kč, kromě toho můžete získat další odměny za doporučení – a to do výše až 500 Kč, což je moc pěkné. Sázet můžete od 10 Kč výše, maximální výhra je 5 milionů. Sázet můžete na většinu sportovních disciplín, ale taky na politiku a další události. Chybí poker a taky možnost sázet metodou „asijský handicap“. Výplaty jsou ihned a v české měně, ale platební metody jsou omezenější než u TipSport.cz (chybí např. PaySafeCard), ale vše důležité zahrnují.

Společnost Fortuna jsme vybrali na druhé místo, protože jde o velmi dobrou, ověřenou společnost, která navíc po TipSportu obvykle nabízí nejlepší kurzy a pěkné jsou i některé bonusy a další parametry. Fortuna je skvělá volba i pro úplné začátečníky díky přehlednosti webu a sázení.

3. SazkaBet

SazkaBet logo

Sazka je poslední vysloveně tradiční záležitost a v našem žebříčku nemůže chybět. Tato kancelář vznikla již v roce 1956 a funguje kontinuálně dodnes. Tato společnost je velice známá především svými loteriemi a losy. Nabízí však i kurzové sázení – pod značkou „SazkaBet“. Sazka je jasnou jedničkou, pokud jde o pobočky, kterých je u nás přes 7 tisíc! Na druhém místě je, pokud jde o návštěvnost webu. Pojďme se teď blíže podívat na to, jaké možnosti skýtá kurzové sázení přes tuto společnost.

Kromě zmíněných poboček můžete sázet prostřednictvím webu a mobilní aplikace je samozřejmě taky dostupná. Na stránkách zamrzí chybějící fórum pro komunitu, ale o online TV přenosy vás Sazka neošidí. Sázet lze na většinu oblíbených sportů, včetně e-sportů, ale opět chybí poker. Nejnižší sázka činí 10 Kč, nejvyšší výhra 5 milionů, tedy shodně s Fortunou. Potěší registrační bonus 300 Kč a vstupní bonus až 3000 Kč, na druhou stranu chybí odměny za doporučení.

SazkaBet je spolehlivá kancelář, která potěší přehledným webem, na kterém se při sázení neztratí ani začátečník. Třetí místo v našem žebříčku si právem zaslouží.

4. Chance

Chance logo

Další známou kanceláří v našem žebříčku bude Chance, jejíž služby můžete opět využívat skrze webové stránky, mobilní aplikaci anebo i kamenné pobočky. Těch je v porovnání s konkurenty v našem žebříčku méně, ale stále kolem 200, takže dostupnost je rozhodně dobrá. Web je pak s cca milionem návštěv měsíčně čtvrtý nejnavštěvovanější. Chance na webu nabízí fórum i online TV přenosy. Sluší se zmínit, že kancelář Chance od roku 2013 spadá pod TipSport, takže má dobré zázemí, ale nabízí méně originality, což je vidět i na zpracování webu.

A jak je to s bonusy a možnostmi sázení? Chance.cz umožňuje sázení na všechny oblíbené disciplíny a potěší přítomnost některých méně známých sportů (snooker, plochá dráha,…). Stejně jako TipSport nabízí i Chance nejnižší sázky od 1 Kč a nejvyšší výhry až 10 milionů. Bonusy jsou ale jiné, 200 Kč při registraci a až 2000 coby vstupní bonus. Odměny za doporučení jsou v podobě goldenů. Platební metody pokrývají celé široké spektrum, což je taky výhoda. Chance je spolehlivá sázková kancelář, která však v ničem zásadněji nevyniká, a tak si vysloužila až 4. místo.

5. Synottip

Synottip logo

A nakonec tu máme SynotTip. Tato společnost nabízí možnost kurzového sázení především na sport, ale nabízí i online kasino, či dokonce online poker. Sázet můžete skrze web Synottip.cz, mobilní aplikaci anebo některou z kamenných poboček, jichž je po republice ke čtyřem stům. Web samotný má nejnižší návštěvnost z našeho žebříčku a nenadchne ani absence online TV nebo fóra pro komunitu. Co naopak potěší je velký výběr sportovních disciplín – od nejpopulárnějších až po perly jako např. gaelský hurling.

SynotTip potěší i skvělými bonusy. Registrační bonus je 500 Kč a vstupní až 25 000 Kč, ovšem chybí odměny za doporučení. Minimální výše sázky je 10 Kč, maximální výhra pak 10 milionů. Výběr platebních metod je průměrný. SynotTip.cz působí v mnoha zemích světa a pozici v našem žebříčku si bezesporu zaslouží. Pro sázkaře zaměřené na sport nebo třeba poker, kteří navíc pasou po dobrých bonusech, může být skvělou volbou.

Jak vybrat sázkovou kancelář

Žebříček je za námi a ještě nás čeká malý průvodce výběrem nejlepší sázkové kanceláře. V následujícím textu se pokusíme shrnout důležité faktory, které byste měli při výběru sázkové kanceláře registrovat a porovnávat.

Základní podmínky – licence, zázemí, historie, platby ihned

Vždy vybírejte kancelář osvědčenou, s čistou (a ideálně delší) minulostí a dobrým zázemím. Samozřejmostí je pak licence od ministerstva financí. Všechny kanceláře v našem žebříčku tyto podmínky splňují, a tak se nemusíte bát, že šlápnete vyloženě vedle. Důležité taky je, aby společnost vyplácela ihned a bez podmínek. I tento požadavek srovnávané kanceláře splňují.

Možnosti sázení

Další velmi důležitý faktor. Co vlastně sázková kancelář nabízí a co vás zajímá? Pokud jde o sport, u všech najdete fotbal, hokej, tenis, basketbal a několik dalších klasik. Dnes už jsou standardem i e-sporty. Některé kanceláře nabízejí širší paletu sportů než jiné, a to včetně méně známých disciplín. Záleží na tom, zda se chcete specializovat na konkrétní sport nebo budete zkoušet více odvětví. Většina kanceláří nabízí i nějaké „společenské sázky“ – například na volby nebo výhry v různých soutěžích.

Kromě kurzových sázek některé společnosti nabízejí i loterie nebo losy, případně online kasina nebo online poker. I to může být důležitý rozhodovací faktor. Stejně tak dostupné formy sázek (např. asijský handicap, skupinové sázky atd.).

Kurzy

Velmi důležitým faktorem je výše kurzů a payoutu. Z českých kanceláří si v tomto ohledu vedou nejlépe společnosti TipSport a Fortuna, to je jeden z důvodů, proč se dostaly na první místa našeho žebříčku.

Bonusy

I bonusy mohou být zajímavým zpestřením. Proto se zajímejte o výši registračního a vstupního bonusu, případně o odměny za doporučení. Kromě výše jsou však velmi důležité i podmínky získání daných bonusu – proto je pečlivě čtete a porovnejte, které jsou pro vás nejdosažitelnější.

Přístup a dostupnost

Web, množství kamenných poboček, mobilní aplikace. To jsou hlavní kanály, skrze které lze uskutečňovat sázky. Jistě pro vás bude důležitá i přehlednost webu nebo blízkost pobočky k vašemu bydlišti.

Limity

Nejnižší sázky a nejvyšší sázky a nejvyšší výhry – i limity jsou pro sázkaře důležité a je vhodné se s nimi seznámit.

Další výhody

Co může dále hrát roli? Například TV online přenosy, jejich množství a kvalita. Komunita kolem dané kanceláře a fórum, kde lze diskutovat a čerpat inspiraci. Taky kvalita zákaznické podpory, platební metody apod. Tyto všechny aspekty lze zahrnout do rozhodovacího procesu.