Ordinace v růžové zahradě 2 na Voyo

Ordinace v Růžové zahradě 2 aneb kde sledovat celé díly online?

V době své největší slávy lákala Ordinace v Růžové zahradě 2 k televizním obrazovkám až 2 miliony diváků v hlavním vysílacím čase. Postupem času ale z televizních obrazovek zmizela. Ordinace v Růžové zahradě 2 online ale stále pokračuje. Kde sledovat nové díly?

Kde sledovat celé díly Ordinace v Růžové zahradě 2 online a bez reklam? A jak vůbec vznikal tento český seriálový fenomén? I to vám představíme v dnešním článku.

Ordinace v růžové zahradě 2 na Voyo
Ordinace v růžové zahradě 2 na Voyo, zdroj: Voyo.cz

Co je to Ordinace v Růžové zahradě 2?

Existuje dnes vůbec někdo, kdo nezná populární Růžovku? Jestliže jste v posledních 20 letech alespoň jednou naladili stanici TV NOVA, museli jste postřehnout alespoň upoutávku na tento nejznámější český seriál.

První díly Ordinace v Růžové zahradě 2 se na televizních obrazovkách objevily v září roku 2005. Stanice TV NOVA tehdy vyjela se silným podzimním programem. Vedle nekonečné Ordinace v Růžové zahradě představili i podvečerní Ulici a reality show Výměna manželek.

Seriál si velmi brzy získal popularitu a válcoval pořady na konkurenčních platformách. Dnes má 21 řad a online nebo v televizi bylo odvysíláno neuvěřitelných 1319 epizod. Seriál od samého počátku provází notorická ústřední píseň Někdy stačí dát jen dech od Mekyho Žbirky.

Děj Ordinace v Růžové zahradě 2

Příběh Ordinace v Růžové zahradě 2 se od počátku točí kolem nemocničního prostředí. Původně se soustředil na gynekologickou ordinaci ve městě Kamenice. Jeho medicínský záběr se ale postupně rozšiřoval a dnes těžko najdeme oddělení, na které by televizní kamery nezavítaly.

Postavy seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 „den co den balancují na hranici nemožného.“ Alespoň tak zní oficiální anotace k seriálu, která plně vystihuje jeho děj. Od pořadu nečekejte fakticky dokonalý seriál z prostředí medicíny, ale spíše mýdlovou operu v nemocničních kulisách.

Sledovanost Ordinace v Růžové zahradě 2

Již od svého počátku si vybudovala Ordinace v Růžové zahradě 2 masivní diváckou základnu. V té době největšího konkurenta – Rodinná pouta a posléze Velmi křehké vztahy – smetla nebývalou měrou.

V televizním vysílání se jedná o dlouhodobě nejsledovanější seriál. Reprízované díly Ordinace v Růžové zahradě 2 mají vysokou sledovanost i dnes a mimo hlavní vysílací časy.

Svého největšího úspěchu ovšem dosahovala Ordinace v Růžové zahradě 2 v době největší slávy. Ve špičce přilákala k televizním obrazovkám až 2 miliony diváků dvakrát týdně, což z ní činí jeden z nejúspěšnějších českých seriálů vůbec.

Kde sledovat celé díly Ordinace v Růžové zahradě 2?

Do března 2020 se celé díly Ordinace v Růžové zahradě 2 vysílaly dvakrát týdně v úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase. Doba ale pokročila a nové díly byste v televizi dnes hledali již marně.

Od podzimu 2020 změnila TV NOVA vysílací schéma na dva díly ve čtvrtek v hlavním vysílacím čase, které postupně osekala na jeden díl týdně. Na jaře roku 2021 TV NOVA oznámila poslední řadu Ordinace v Růžové zahradě 2 na televizních obrazovkách.

Těžko bychom hledali větší televizní událost toho roku. NOVA celou událost ovšem pojala jako reklamu na svoji streamovací službu VOYO. Nové řady Ordinace v Růžové zahradě 2 totiž přesunula právě tam, což oznámila jen pár dílů před „oficiálním“ koncem seriálu.

Dnes v televizi narazíme pouze na reprízované díly Ordinace v Růžové zahradě 2. Ty se aktuálně vysílají na dvou programech.

NOVA Lady

Každý všední den

00:00
14:10
15:25 (navazující díl)
21:45
23:00 (navazující díl)

NOVA

Každý všední den

00:00
01:05 (navazující díl
04:25 (díly z prvních řad)
12:20 (díly z prvních řad)
14:45
15:50 (navazující díl

Programová nabídka TV NOVA se ovšem pravidelně mění. Pokud chcete sledovat reprízované díly Ordinace v Růžové zahradě 2 v televizi, aktuální nabízené díly najdete v příslušném televizním programu.

Ordinace v Růžové zahradě 2 online na VOYO

Jedinou možností, kde sledovat celé díly Ordinace v Růžové zahradě 2 online, je streamovací platforma VOYO. Zde TV NOVA pravidelně vysílá nejnovější díly seriálu bez reklam.

Premiérové díly Ordinace v Růžové zahradě 2 se na VOYO objevují každé pondělí. Pokud je nestihnete, nezoufejte. Na streamovací platformě VOYO zůstávají díly po celou dobu vašeho předplatného. Můžete si je tedy vychutnat i v původní vysílací časy v úterý a ve čtvrtek.

Další možností, kde sledovat seriál Ordinace v Růžově zahradě 2, jsou oficiální stránky TV NOVA. Zde ovšem najdete pouze některé starší díly a situaci vám komplikují také časté reklamy. Na druhou stranu zde shlédnete i množství bonusových materiálů a upoutávky na nové díly.

Co je to streamovací platforma VOYO?

Služba VOYO je oficiální streamovací platforma TV NOVA. Kromě nových dílů Ordinace v Růžové zahradě 2 zde najdete i další pořady z produkce TV NOVA a exkluzivní tvorbu, kterou vysílá televizní stanice pouze na této platformě.

VOYO stojí 159 Kč na měsíc a svoje oblíbené filmy a seriály přehrajete až na 5 zařízeních. Mezi špičky produkce platformy patří pořady patřící do série Voyo Originál:

Kromě vlastní tvorby na VOYU přehrajete i sportovní přenosy. K pravidelným tahákům patří živé fotbalové a hokejové přenosy – zejména pak z prestižní zámořské NHL. Milovníci fotbalu ocení přenosy z francouzské a slovenské ligy a některých anglických pohárů.

Pořady na VOYU přehrajete na všech mobilních zařízeních. Platforma nabízí speciální aplikaci pro chytré televize. Oblíbené seriály jako Ordinace v Růžové zahradě 2 si vychutnáte ve Full HD kvalitě.

Zajímavosti o Ordinaci v Růžové zahradě 2

Seriál megalomanského formátů, jakým Ordinace v Růžové zahradě 2 bezpochyby je, s sebou nese spoustu bonusového obsahu a zajímavostí. Jejich kompletní seznam by vyšel na samostatný článek, zde jsou ovšem ty nejzajímavější fakta o Ordinaci v Růžové zahradě 2:

 • První epizoda se jmenovala „Tu hezčí, prosím“ a TV NOVA ji odvysílala 5. září 2005.
 • Roli v seriálu si zahrálo přes 2000 herců.
 • V TV NOVA skončila Ordinace v Růžové zahradě 2 kvůli konkurenčnímu seriálu Slunečná, která mu přebrala diváky a úterní slot v hlavním vysílacím čase.
 • Jeden z herců hlavních rolí Petr Rychlý si za prvních 9 řad vydělal přibližně 11 milionů Kč.
 • Na sledování všech dílů od počátku seriálu do dnešního dne byste potřebovali více než 45 dní.
 • Všechny tři seriálové partnerky Čestmíra Mázla v seriálu zemřely.
 • Seriálu byla jako prvnímu v České republice udělena pokuta za nadměrné užívání product placementu.
 • Původně se počítalo pouze s jednou řadou seriálu.
 • Nejvyšší procento diváků dlouho tvořila skupina mladých žen ve věku 15–24 let (60,01 %).
 • Jubilejní 1000. epizoda se odvysílala 10. prosince 2020.

Herci v Ordinaci v Růžové zahradě 2

Ordinací v Růžové zahradě 2 si prošlo více než 2000 českých herců různého věku. Někteří z nich již měli vlastní kariéru vybudovanou, jiní na svoji příležitost čekali a objevili ji právě v populárním seriálu.

Mezi ně patří například Lukáš Hejlík, který se v současnosti věnuje propagaci gastronomie a divadelnímu herectví. Podobně na tom byl také Ondřej Sokol. Petra Rychlého diváci sice znali, v televizích se ale objevoval jako bavič. Ordinace v Růžové zahradě 2 mu dala příležitost zazářit v jiných hereckých polohách.

K filmovému natáčení patří i příležitostné románky. Vztahy postav se to v Ordinaci jenom hemží, Zlata Adamovská a Petr Štěpánek si ale prožili nejen seriálový, ale také skutečný. Během natáčení Ordinace v Růžové zahradě 2 se dokonce vzali.

Jací další herci se objevili v Ordinaci v Růžové zahradě 2?

 • Linda Rybová
 • David Prachař
 • Pavel Nový
 • Daniela Šinkorová
 • Vlastimil Zavřel
 • Radoslav Brzobohatý
 • Igor Chmela
 • Jiří Štěpnička
 • Veronika Gajerová
 • Zdeněk Godla

Postavy v Ordinaci v Růžové zahradě 2

O postavy a jejich osudy jde v Ordinaci v Růžové zahradě 2 především.Na televizní obrazovky pronikly negativní i pozitivní příběhy, které nenechaly jedno oko suché.

 • MUDr. Čestmír Mázl – gynekolog a primář gynekologicko-porodnického oddělení patří k nejznámějším postavám. Během svého seriálového působení si prošel rakovinou, smrtí partnerek a diváci oplakali dokonce i jeho. Smrt v Mexiku byla ovšem zdánlivá a oblíbená postava se po jedné řadě vrátila zpět na televizní obrazovky.
 • MUDr. Magda Tárová – jedna z partnerek Čestmíra Mázla je plastická chiruržka a v Ordinaci působila i jako ředitelka kamenické nemocnice. Během seriálu postava ovšem onemocněla a zemřela na selhání srdce. Na televizních obrazovkách ji ztvárnila Markéta Plánková.
 • MUDr. Běla Páleníková – pediatrička a jedna z nejsympatičtějších postav v podání Zlaty Adamovské. Do seriálu nastoupila už v roce 2006. Rázná žena si v seriálu prošla náručemi mnoha mužů. Nakonec ovšem skončila u Eduarda Valšíka, kterého si zahrál pohádkový herec Petr Štěpánek.
 • Vendulka Čížková – vrchní sestra a ztělesněná pečlivost v podání Veroniky Jeníkové ztvárnila pár společně s Ladislavem Potměšilem v roli Aleše Čížka. Ačkoliv na obrazovkách působila pedanticky a vážně, diváky si získala svým velkým srdcem. V seriálu skončila z důvodu hereččina odchodu do konkurenčního pořadu z lékařského prostředí.
 • Bohdan Švarc – na počátku jedna ze záporných postav ve filmu, poslední řady ho ale vykreslují jako napraveného sympaťáka. Povahou oportunista totiž dostal, co si zasloužil, když ho napálila jeho partnerka. Na obrazovkách si ho zahrál Martin Zounar.

Sledujte oblíbené díly Ordinace v Růžové zahradě 2 online

Populární seriál Ordinace v Růžové zahradě 2 vysílá TV NOVA téměř dvacet let. Diváci si pravidelně vychutnávají osudy svých oblíbených postav, nemocniční intriky i lásky a vyvrcholení i několik sérií dlouhých dějových linek.

Názory na Ordinaci v Růžové zahradě 2 se různí. Jedno je ale jasné – bez podpory diváků by seriál dávno zanikl a zmizel z obrazovek a internetu. Je tedy více než jasné, že seriál stále velké množství diváků baví a věnují mu pozornost.