Recenze zprostředkovatele zážitků pro chlapy Adrop.cz

Recenze zprostředkovatele zážitků pro muže Adrop.cz, díky níž si můžete vyzkoušet adrenalinové i relaxační zážitky nebo jím třeba obdarovat muže ve svém okolí.

Hodnocení služby Adrop.cz
9.7/10
9.7/10
 • Rozsah nabídky - 9.2/10
  9.2/10
 • Kvalita zákaznické podpory - 9.9/10
  9.9/10
 • Recenze ostatních uživatelů - 10/10
  10/10

Shrnutí recenze a zkušeností

adrop_logo Adrop.cz patří mezi významné poskytovatele zážitkových služeb v ČR i na Slovensku a mezi zákazníky se těší velmi dobré pověsti, o čemž svědčí četná výborná hodnocení a recenze (viz výše). Zákazníci oceňují rychlost doručení (průměrně 2 pracovní dny), spolehlivost, komunikaci a ochotu i solidní výběr. Negativních ohlasů je zanedbatelné množství, navíc Adrop.cz na stížnosti obvykle reaguje a snaží se je vysvětlit a vyřešit. Adrop.cz je tedy mezi zážitkovými agenturami jednoznačně dobrá volba, z níž nejspíš nebudete zklamáni.

Výhody

 • Výběr 250 zážitků především pro muže
 • 15+ let na trhu (stabilní firma)
 • Skvělá zákaznická podpora (email, telefon i online chat)
 • Platnost poukazu 1 rok, možnost vrácení do 30 dní či výměna nevhodného zážitku
 • Pozitivní recenze na firmu jako takovou (99% na Heureka.cz)

Nevýhody

 • Zaměření spíše na muže
 • Některé konkurenční projekty mají v nabídce více zážitků

Zážitkové dárky jsou hitem posledních let. Krásná nebo vzrušující vzpomínka totiž vydrží obvykle mnohem déle než většina „hmotných“ darů. Navíc se zde naskýtá velký prostor pro originalitu a volbu prezentu podle nátury a zájmů obdarovaného či obdarované. V dnešní recenzi se zaměříme rovnou na jednu z nejvýznamnějších takzvaných „agentur na zážitky“ v českém prostředí. Řeč je samozřejmě o projektu Adrop.cz, který vám v následujících odstavcích podrobně představíme.

Zajímat nás bude sortiment, úroveň a kvalita služeb a zážitků i další faktory, které mohou hrát roli při rozhodování o nákupu. Zkrátka se budeme snažit přijít na to, zda je Adrop.cz dobrá volba, anebo bude lepší se porozhlédnout u konkurence.

Ukázka úvodní stránky Adrop.cz
Ukázka úvodní stránky Adrop.cz

O Adrop.cz

adrop_logo Adrop.cz patří ve svém oboru mezi osvědčené, známé a dlouho působící firmy. Na českém trhu je už od roku 2005 a řadí se tak mezi nejstarší v daném oboru, jímž je samozřejmě prodej zážitků, resp. poukazů k nim. V roce 2007 pronikla firma i na Slovensko (Adrop.sk) a v následující dekádě již patřila k úspěšným stálicím s pevným zázemím.

Zajisté se v tomto kontextu patří zmínit i několik docela významných ocenění, které tato agentura obdržela. Stala se například finalistou prestižní ankety ShopRoku pořádané portálem Heureka.cz v letech 2011, 2012 a 2017 – a v roce 2019 dokonce vítězem ve své kategorii. To jsou jistě relevantní úspěchy, které svědčí o kvalitě služeb této společnosti, navíc i poměrně aktuální.

Ještě aktuálnější je pak uživatelské hodnocení na portále Heureka.cz, kde firma drží naprosto vynikajících 99 %. Má zde taky na 2 tisíce pozitivních recenzí a ani ne 50 negativních. Podobně výborně se agentuře daří i v odbornějších recenzích a testech. Zdá se tedy, že pokud jde o spolehlivost a kvalitu, je Adrop.cz dobrá adresa. Pojďme se ale podívat podrobněji na nabídku, rozsah služeb a některé další faktory.

Zpracování e-shopu

Web Adrop.cz vsadil na tmavomodré pozadí, což v dnešní době není úplně trendy volba a lehce mu to ubírá na „vlídnosti“. Při bližším pohledu však nelze říct, že by byl e-shop zastaralý, nedotažený nebo nepřehledný. Najdete zde podrobně definované kategorie a hledat lze podle různých hledisek a parametrů.

Kromě standardních tematických sekcí stojí za zmínku „Mapa zážitků“, kde lze hledat zážitky podle lokality a vybírat třeba ty v nejbližším okolí. Taková mapa není v rámci konkurence nic unikátního, ale rozhodně je praktická. O něco originálnější je pak „Dárkový průvodce“. Ten vám v několika krocích pomůže zúžit výběr na základě povahy a zájmů obdarovaného (jsou zde možnosti jako sportovec, hračička, gentleman, gurmán apod.), ale taky podle cenového rozpětí a lokality.

Mapa zážitků, aneb najděte si zážitek podle vaší polohy
Mapa zážitků, aneb najděte si zážitek podle vaší polohy

Tento průvodce je sice na první pohled atraktivní, ale ve výsledku přece jen pokulhává. Nápad by si zasloužil větší propracování. A je docela mrzuté, když se proklikáte všemi kroky, abyste se dozvěděli, že žádné zážitky dle daných parametrů nejsou k dispozici (anebo našli výběr jen 1 nebo 2 možností).

Ale pojďme dále. Na e-shopu potěší dobré popisky zážitku, což je ovšem v rámci tohoto odvětví standard. Plusem je jistě přítomnost live-chatu pro zákaznickou podporu a taky dobrá dostupnost veškerých praktických informací o platbách, dopravě, reklamacích apod. Dokonce je zde i poradna, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky týkající se zážitků z různých kategorií. Na webu se nachází i inspirativní blog se spoustou článků nebo recenzí.

Sortiment Adrop.cz

Jaké zážitky lze vlastně na Adrop.cz pořídit? Pojďme si říct, že výběr je velmi slušný – ačkoli v rámci konkurence zřejmě nikoli největší (cca okolo 250 zážitků). Adrop.cz je silný zejména v oblasti adrenalinových, auto-moto a sportovních zážitků a obecně různých „chlapských“ zážitků.

Nabízí ale i ostatní „obory“ – trochu romantiky, nějakou relaxaci, gurmánství, pobyty,… ačkoli výběr zde nemusí být takový jako u některých konkurenčních agentur, které se na tato témata více zaměřují. Někoho mohou zaujmout i únikové hry, povolání na zkoušku nebo třeba online zážitky. To jsou například degustace v domácím prostředí přes online kameru nebo skrze natočené video.

Ukázka sortimentu na Adrop.cz
Ukázka sortimentu na Adrop.cz

Jaké zážitky patří dlouhodobě mezi nejprodávanější?

O nákupu

Dárková balení na Adrop.cz
Dárková balení na Adrop.cz
Teď něco praktických informací. Na Adrop.cz nakupujete poukazy, které můžete samozřejmě využít sami nebo je předat někomu dalšímu jako dar – za tímto účelem lze vybírat i z několika variant dárkových balení, od obyčejné dárkové obálky až po bednu s páčidlem, ve které budou přibaleny i nějaké věcné dárky.

Pokud jde o způsoby doručení, nejlevnější (zdarma) je Epoukaz, což je jen online certifikát. Poukazy v „hmotné“ podobě Adrop.cz zasílá přes PPL, na odběrná místa Zásilkovny anebo expresním messengerem, což je ale možné jen v rámci Prahy.

Platnost poukazů je standardně 12 měsíců (dobu lze za poplatek prodloužit), vrácení je možné do 30 dní. Nevhodný „zážitek“ může obdarovaný taky vyměnit za jiný.

Hodnocení Adrop.cz naší redakcí

Adrop.cz patří mezi významné poskytovatele zážitkových služeb v ČR i na Slovensku a mezi zákazníky se těší velmi dobré pověsti, o čemž svědčí četná výborná hodnocení a recenze (viz výše). Zákazníci oceňují rychlost doručení (průměrně 2 pracovní dny), spolehlivost, komunikaci a ochotu i solidní výběr. Negativních ohlasů je zanedbatelné množství, navíc Adrop.cz na stížnosti obvykle reaguje a snaží se je vysvětlit a vyřešit. Adrop.cz je tedy mezi zážitkovými agenturami jednoznačně dobrá volba, z níž nejspíš nebudete zklamáni.

Výhody:

 • Výběr 250 zážitků především pro muže
 • 15+ let na trhu (stabilní firma)
 • Skvělá zákaznická podpora (email, telefon i online chat)
 • Platnost poukazu 1 rok, možnost vrácení do 30 dní či výměna nevhodného zážitku
 • Pozitivní recenze na firmu jako takovou (99% na Heureka.cz)

Nevýhody:

 • Zaměření spíše na muže
 • Některé konkurenční projekty mají v nabídce více zážitků