Potisk hrnku na svatbu

Recenze Belabel.cz – potisk triček, hrnků, samolepek či vaků

Recenze služby Belabel.cz, díky níž si můžete nechat potisknout trička a jiné textilie a dárkové předměty připravenými nebo vlastními potisky.

Hodnocení služby Belabel.cz
9.5/10
9.5/10
 • Rozsah sortimentu - 10/10
  10/10
 • Ceny - 9/10
  9/10
 • Kvalita produktů - 9.5/10
  9.5/10

Shrnutí

logo Belabel Belabel.cz je klasa ve svém oboru – ověřená firma s vynikající nabídkou. Na Heureka.cz drží skvělé 94% hodnocení. Zákazníci oceňují kvalitu zboží, rychlost vyřízení objednávky i spolehlivost. Negativních hodnocení je minimum, ale samozřejmě se nějaké najdou, jako prakticky u každé firmy. Není to však důvod bát se u Belabel.cz nakoupit.

Potěší i přehledně a přívětivě zpracovaný e-shop a taky editor pro úpravy návrhu, který rozhodně patří v rámci konkurence k těm lepším. Taky popisky výrobků jsou podrobné. Čeká vás i slušný výběr možností dopravy včetně osobního odběru. Celkově lze Belabel.cz doporučit jako dobrou volbu i pro náročnější zájemce.

Výhody

 • Rozsah sortimentu
 • Kvalita zboží
 • Rychlost vyřízení objednávky
 • Spolehlivost firmy
 • Slušný editor pro vlastní tvorbu návrhů
 • Vynikající recenze zákazníků

Nevýhody

 • Relativně vyšší ceny, vykoupeny výhodami a pozitivy

Přemýšlíte o zajímavém a originálním dárku na Vánoce, narozeniny nebo třeba svátek a zalíbila se vám možnost vytvoření vlastního potisku třeba na tričko nebo dárkový předmět? V dnešním článku si přijdete na své. Budeme se v něm totiž věnovat jednomu z významných výrobců potisků na zakázku. Na stránkách Belabel.cz najdete rozsáhlé možnosti a můžete si nechat vytvořit potisky podle vlastních představ, na různé textilie i předměty. Jaké konkrétní produkty tento obchod nabízí a na jaké úrovni jsou jeho služby, na to se pečlivě zaměříme v následující recenzi.

O Belabel.cz

V českém internetovém prostředí najdete celou řadu e-shopů, které se zabývají výrobou a prodejem zakázkových potisků. Belabel.cz patří bezesporu k těm nejvýznamnějším. Nejde taky o žádného nováčka. Projekt funguje od roku 2015 a je provozován společností Lemicon, která se mimo jiné už od roku 2006 stará o web Natriko.cz s podobným, ale užším zaměřením.

Zatímco Natriko.cz nabízí v podstatě úzký sortiment motivů a možností a je zaměřený na rychlost a jednoduchost, Belabel.cz je záležitost mnohem komplexnější s rozsáhlým sortimentem a službami. Měsíční návštěvnost webu se pohybuje v průměru kolem 80 tisíc návštěvníků (2020), na Facebooku má stránka k 24 tisícům fanoušků, na Heureka.cz přes 3000 pozitivních recenzí. Co to znamená? Belabel.cz je osvědčená, populární a hojně využívaná „platforma“, což už by samo o sobě mohlo být zárukou jisté kvality. S tímto si ovšem nevystačíme…

screen belabel.cz

Nabídka služeb a sortimentu

Jaké možnosti potisku vlastně Belabel.cz nabízí? Rozsah je poměrně široký, v rámci současné konkurence dokonce patří k nejkomplexnějším a nejvíce rozmanitým. Základem jsou pochopitelně trička, což je naprostá klasika, bez níž by to nešlo. Kromě triček jsou však k dispozici i další části oblečení i jiné textilie a módní i praktické doplňky, například:

Mikiny, zástěry, boxerky, kalhotky, ponožky, tílka, čepice, kravaty, ale třeba taky vaky, batohy, peněženky, tašky, klíčenky, náušnice, medailonky, ale v současnosti třeba i roušky. Pro děti pak taky penály, plyšáci, brindáky a další zajímavé drobnosti.

A tímto už tak dost široký a pestrý sortiment ještě zdaleka nekončí. Celou další širokou kategorii totiž tvoří různé dárkové předměty, které lze rovněž potisknout na míru. To se může hodit pro blízké anebo třeba i pro firemní účely (dárky pro zákazníky) nebo v rámci merchandisingu. Mezi oblíbené dárkové předměty, které lze na Belabel.cz nechat potisknout patří:

Hrníčky, polštáře, placky a taky třeba zapalovače, podložky pod myš, těžítka, ručníky, kryty na mobily, samolepky, brašny a celá škála dalších produktů.

Když to shrneme, zaslouží si Belabel.cz za rozsah sortimentu velmi vysoké hodnocení a v této kategorii rozhodně patří k naprosté špičce na českém trhu. Seznam potisknutelných výrobků zahrnuje všechny běžné, ale i spoustu originálních až kuriózních záležitostí. Kvalita textilií i ostatních výrobků je přitom uživateli obecně velmi dobře hodnocená. Nejde tedy o aušusové šunty, ale solidní produkty, které splní i funkční účel.

Ukázka rozsahu sortimentu na Belabel.cz
Ukázka rozsahu sortimentu na Belabel.cz

Návrhy a inspirace

A teď k tomu, čím si vlastně na Belabel.cz lze dané produkty nechat potisknout. Jednak si lze vybrat z velmi rozsáhlé nabídky v sekci „Inspirace“, kde jsou motivy řazeny přehledně a tematicky.

Další – a zřejmě zajímavější možností – je vlastní tvorba. Zde lze využít vlastní fotky, případně si pohrát s textem nebo alespoň poupravit některý z nabízených motivů. V sekci „Navrhni si vlastní“ najdete online editor, ve kterém můžete pracovat s různými nástroji a dovést svou představu o potisku do zdárného cíle.

Tento editor je jednoduchý a velmi intuitivní, nabízí i dobře zpracovaný náhled, abyste měli představu, jak bude např. tričko vypadat při nošení. Editor je nicméně poměrně omezený, co se možností a nástrojů týče. To lze pochopit. Nic vám ale nebrání vytvořit si návrh např. v grafickém programu a pak ho už hotový vložit v podporovaném formátu.

Inspirace a předpřipravené motivy na Belabel.cz - ukázka
Inspirace a předpřipravené motivy na Belabel.cz – ukázka

Tiskové metody

U služeb potisku jsou velmi důležité použité technologie, které se odrážejí na kvalitě a trvanlivosti potisku. Belabel.cz využívá hned několik metod, vždy tu nejvhodnější v závislosti na typu produktu a potisku. Jde o přímý digitální tisk, flex transfer i sublimační metodu.

Ceny

Belabel.cz sází na kvalitu – jak produktů samotných, tak kvalitu tisku, která je výborná. To ovšem znamená, že ceny nejsou úplně lidové a pod 300 Kč toho na Belabel.cz moc nekoupíte. Avšak pokud jde o poměr ceny vs. kvalita a možnosti, stojí si Belabel.cz opravdu skvěle, a to je důležité. Belabel.cz však nabízí i atraktivní množstevní slevy.

Hodnocení Belabel.cz naší redakcí

Belabel.cz je klasa ve svém oboru – ověřená firma s vynikající nabídkou. Na Heureka.cz drží skvělé 94% hodnocení. Zákazníci oceňují kvalitu zboží, rychlost vyřízení objednávky i spolehlivost. Negativních hodnocení je minimum, ale samozřejmě se nějaké najdou, jako prakticky u každé firmy. Není to však důvod bát se u Belabel.cz nakoupit.

Potěší i přehledně a přívětivě zpracovaný e-shop a taky editor pro úpravy návrhu, který rozhodně patří v rámci konkurence k těm lepším. Taky popisky výrobků jsou podrobné. Čeká vás i slušný výběr možností dopravy včetně osobního odběru. Celkově lze Belabel.cz doporučit jako dobrou volbu i pro náročnější zájemce.

Výhody:

 • Rozsah sortimentu
 • Kvalita zboží
 • Rychlost vyřízení objednávky
 • Spolehlivost firmy
 • Slušný editor pro vlastní tvorbu návrhů
 • Vynikající recenze zákazníků

Nevýhody:

 • Relativně vyšší ceny, vykoupeny výhodami a pozitivy

logo belabel

Kam dál?