Makléř, podání ruky

FérMakléři.cz (recenze a zkušenosti)

Recenze služby FérMakléři.cz, která vám pomůže najít zkušeného makléře a zvýšit cenu prodávané nemovitosti.

Hodnocení služby FerMakleri.cz

Shrnutí recenze a zkušeností

logo fermakleri-cz Služba FerMakleri.cz je úspěšný, mladý projekt, který nabízí velmi transparentní a poctivé podmínky – férový přístup je hlavní devizou této platformy. Ta je navíc uživatelsky velmi přívětivá a jednoduchá. Web samotný se možná jeví skoupý na informace, ale dozvíte se vše, co potřebujete. Online formulář je srozumitelný a nezávazný, stejně jako celá služba, která je navíc bezplatná.

Pokud prodáváte byt a nejste zrovna odborníky na realitní trh, určitě stojí za to tuto službu vyzkoušet. Zvýšíte tak své šance na to, že svou nemovitost prodáte rychle a za výhodnou nebo nejvýhodnější cenu.

Overall
9.5/10
9.5/10
 • Celkové hodnocení služby: - 9.5/10
  9.5/10

Výhody

 • Srovnání a výběr z databáze 12 tisíc makléřů podle přesně zadaných požadavků
 • Přísná kritéria pro výběr makléřů
 • Transparentní podmínky, jednoduchost
 • Bez poplatků a bez závazků
 • Úspěšně fungující platforma s velmi dobrými uživatelskými recenzemi

Nevýhody

 • Pouze zprostředkovatelské a poradenské služby bez vymahatelných záruk
Sending
Hodnocení návštěvníků
0 (0 votes)

Prodej nemovitosti je náročný proces, který obvykle provází spousta starostí, papírování a samozřejmě taky obavy o to, zda se vám podaří dům či byt prodat za cenu, jakou jste si představovali. O nemovitosti je zájem neustále, ale mezi prodejem a dobrým prodejem může být zásadní rozdíl – v tomto případě může mít takový rozdíl i několik nul. Pokud se v dané problematice neorientujete, může se vám snadno stát, že šlápnete vedle. Rizika spojená s prodejem nemovitosti však můžete eliminovat tím, že se svěříte do péče zkušeného makléře. Ale kde ho najít? Právě s tím vám pomůže služba FerMakleri.cz, na níž vám přinášíme recenzi.

Co je to FerMakleri.cz?

logo fermakleri-cz

Pokud se pravidelně pohybujete v prostředí internetu, nejspíš jste si už všimli, že různé srovnávače a „agregátory“ patří k mimořádně populárnímu typu online služeb. Tyto platformy vám pomohou srovnat například nabídky pojištění, povinného ručení, půjček či hypoték, ale taky všemožného zboží nebo běžných služeb. Díky tomu můžete snáze najít nejvýhodnější nabídku dle vámi zadaných parametrů a požadavků – tedy na míru.

Projekt FerMakleri.cz jsou vlastně v principu totéž, ačkoli svým zaměřením jsou relativně unikátní. Jde navíc o poměrně mladou platformu, která se coby „startup“ zrodila teprve v roce 2017 – a to pod taktovkou Jana Boruty. Nutno říct, že určité pokusy o podobně zaměřený projekt už se na českém internetu objevily, ale zpravidla rychle skončily v propadlišti dějin. Důvodem mohly být netransparentní podmínky, všemožné poplatky a obecně nefér jednání nebo polovičatá řešení.

Projekt FerMakleri.cz, jak sám název projektu napovídá, se však rozhodl jít jinou cestou. Nabídnout prodejcům skutečně jednoduchý a transparentní nástroj, který zároveň bude zahrnovat plnou péči. Díky tomu se FerMakleri.cz velice rychle uchytili coby úspěšná srovnávací platforma a jejich výsledky jsou vynikající a rostou.

Jak služba FerMakleri.cz funguje?

Titulek webu FerMakleri.cz hlásá:

„Prodejte svou nemovitost za nejvyšší cenu na trhu.“

A to taky skutečně ve zhuštěné formě vystihuje celou pointu této platformy, jejíž databáze dnes pracuje s téměř 12 tisíci realitními makléři po celé České republice. Z nich pro vás profesionálové, kteří pro tento srovnávač pracují, vyberou toho nejvýhodnějšího kandidáta, který dokáže prodat váš byt, dům nebo jinou nemovitost za nejvýhodnější cenu.

FerMakleri.cz hlásají, že v průměru se jim (díky jejich výběru makléře) podaří zvednout prodejní cenu prodávané nemovitosti o 5-9 % oproti situaci, kdy byste nemovitost prodávali bez jejich přičinění. Je sympatické, že web neoperuje s nějakými přestřelenými „hausnumery“, ale se střízlivým odhadem, který přesto zní při současných vysokých cenách nemovitostí velmi lákavě.

Proč využít službu FerMakleri.cz?
Proč využít službu FerMakleri.cz?

Velmi podstatným faktem je, že služba FerMakleri.cz vybere makléře na základě vámi přesně zadaných parametrů. Tedy osobu, která se dokonale vyzná v dané lokalitě a nabídne vám všechny služby, které požadujete.

Svou spolupráci s FerMakleri.cz začínáte vyplněním online formuláře. Zde uvádíte, jaký typ nemovitosti chcete prodat, kde se nachází, jakou má rozlohu (alespoň odhadem), ale i další a podrobnější dispozice a parametry. Na závěr samozřejmě vyplníte kontaktní údaje, aby se vám mohli pracovníci z FerMakleri.cz ozvat a doporučit vám vhodnou osobu.

Služba vám doporučí z dabatáze téměř 12000 makléřů toho nejlepšího, aby vám pomohl prodat vaši nemovitost v dané lokalitě.

Funkce, služby, podmínky

A to je vše? Samozřejmě, že ne. Každého zřejmě napadne spousta otázek. Nejspíš mohou znít nějak takhle…

Jak mi FerMakleri.cz zaručí, že najdou opravdu nejvhodnějšího makléře?

FerMakleri.cz jsou největší služba svého druhu u nás a disponují obrovskou databází makléřů a množstvím dat a zkušeností. Konkrétního makléře vám služba vybere na základě údajů, které vyplníte v kontaktním formuláři. Nejde o nahodilou osobu, ale o člověka, který co nejlépe vyhovuje „zadání“ a bude schopný prodat nemovitost daného typu a v dané lokalitě za co nejlepší možnou cenu.

Jak funguje služba FérMakléři.cz?
Jak funguje služba FérMakléři.cz?

Podle jakých měřítek služba makléře vybírá?

Podmínky, které služba FerMakleri.cz uplatňuje při výběru konkrétních makléřů, jsou velmi přísné. Vychází při nich především z referencí a dat o daném makléři, ale i z osobních zkušeností. Zároveň vybírá pouze mezi makléři splňujícími jasná kritéria.

 • Makléř musí mít minimálně 2 roky zkušenosti a za sebou alespoň 20 úspěšných prodejů nemovitostí.
 • Důležitá je i schopnost kvalitní a profesionální prezentace a dostatek pozitivních a především ověřených ohlasů.
 • Makléř musí používat precizně sepsanou smlouvu, která nemá žádné zneužitelné díry a je nenapadnutelná.
 • Makléř musí být schopen zajistit i právní pomoc, úschovu či další služby.

Kolik FerMakleri.cz za své služby chtějí a jaké mají podmínky?

A teď to možná vůbec nejdůležitější. Jistě vás zajímá, co FerMakleri.cz za své služby chtějí. Dobrou zprávou je, že využití srovnání je zcela bez platné – a taky nezávazné. Nečekají vás tedy žádné poplatky za doporučení makléře a samozřejmě ani pokuty v případě, že se rozhodnete služby makléře nevyužít.

FerMakleri.cz fungují v základu „pouze“ jako zprostředkovatel. To pochopitelně taky znamená, že samotná služba vám neposkytne žádné zákonné záruky, že vám doporučený makléř byt prodá a že ho prodá za nejlepší cenu. Přesto je tento výsledek nejen reálný, ale i velmi pravděpodobný. Díky přísným kritériím, zkušenostem a obrovskému vzorku makléřů je služba FerMakleri.cz cestou, kterou stojí za to vyzkoušet. Tím spíš, že vás to nic nestojí a nemusíte se ničemu upisovat.

Pro koho je služba FerMakleri.cz vhodná?

Tato služba se může hodit každému, kdo prodává nemovitost v České republice, pokud sám není realitním makléřem nebo nemá rozsáhlé „know-how“ či jiné pojistky, že svůj dům či byt prodá rychle a za výhodnou cenu. Spoléhat na doporučení od známých může být ošemetné, stejně jako oslovení prvního makléře nebo realitní kanceláře, na které narazíte.

Nabízí služba FerMakleri.cz i něco navíc?

Ano, služba zaštiťuje celý proces prodeje a může vám poskytnout potřebné poradenské služby.

Výhody a nevýhody služby FerMakleri.cz

Výhody:

 • Srovnání a výběr z databáze 12 tisíc makléřů podle přesně zadaných požadavků
 • Přísná kritéria pro výběr makléřů
 • Transparentní podmínky, jednoduchost
 • Bez poplatků a bez závazků
 • Úspěšně fungující platforma s velmi dobrými uživatelskými recenzemi

Nevýhody:

 • Pouze zprostředkovatelské a poradenské služby bez vymahatelných záruk