Skyshowtime logo

SkyShowtime – ceník a recenze předplatného pro rok 2023

V polovině února, na den svatého Valentýna 14. 2. 2023, vtrhla na český trh streamovací služba SkyShowtime. České diváky na první pohled zaujala cena za SkyShowtime. Doživotní padesátiprocentní sleva je něco, na co uživatelé slyší. Pojďme si o službě říct něco více.

Platforma SkyShowtime vznikla na podzim 2022. Společnosti Paramount Global a Comcast ji zřídili jako distribuční službu pro Evropu. Nabídku tvoří přibližně 700 pořadů z produkce Dreamworks, Paramount a Universal Pictures. Jak je na tom služba v porovnání s konkurencí?

Skyshowtime logo

Kolik stojí SkyShowtime?

Základní cena za měsíční předplatné SkyShowtime je 179 Kč. Hned při svém vstupu na trh ale služba přišla s lákavou nabídkou. Pokud si zaregistrujete předplatné do 11. dubna 2023, platíte pouze poloviční cenu 89 Kč měsíčně.

Tento ceník předplatného SkyShowtime platí doživotně, což je něco, čím platforma zcela jistě vyniká oproti konkurečnímu Netflixu nebo Disney+. Má to ale jeden háček. Jakmile, byť na pouhý jeden měsíc, přerušíte předplatné, ztrácíte na slevu nárok.

Na slevu mají nárok i uživatelé, kteří si službu pořídili přes obchody Google Play a Apps Store za plnou cenu. Těm stačí v uživatelském menu zadat slevový promo kód na předplatné SkyShowtime a tato sleva se jim přičte.

Počet profilů a souběžných streamů

Na jednu registraci zřídíte až pět profilů s vlastním nastavením. K tomu navíc získáte jeden dětský profil zaměřený na dětské pořady v ceně předplatného. K těm se dostanete i z běžných profilů, ty ale nemusí být opatřeny dětským zámkem.

Seriály a pořady z produkce SkyShowtime můžete sledovat až na třech zařízeních současně. Stejně jako konkurence SkyShowtime umožňuje souvislé přehrávání – pokud film přerušíte na jednom zařízení, můžete pokračovat na jiném.

Podporovaná zařízení

Ceník SkyShowtime umožňuje přístup okamžitě ke všem dostupným zařízením. Seznam podporovaných zařízení nijak nevybočuje od konkurenčních streamovacích služeb:

 • chytré televize s Apple TV HD 4. generace a novější,
 • Android TV 6.0 a novější,
 • LG webOS 3.5 a novější,
 • modely Samsung Smart TV od roku 2017 a novější.

Samozřejmě je dnes už podpora operačních systémů Android a iOS. Vlastní mobilní aplikaci stáhnete na operační systém od verze 7.0 v případě Androidu a na iOS 13 a novější.

Webovou aplikaci spustíte na operačních systémech Windows, Mac OS i Chrome OS. Na rozdíl od mobilních zařízení ale desktopové verze nedisponuje vlastní aplikací. Spokojit se tedy musíte se sledováním v prohlížeči. To je ale poměrně nízká daň za levné předplatné SkyShowtime.

Funkce na SkyShowtime

Streamovací služby se neporovnávají pouze cenou a velikostí katalogu. Uživatelé dnes pečlivě zkoumají i funkce jednotlivých platforem. Jaké funkce zahrnuje ceník předplatného SkyShowtime?

 • Obraz v obraze – přehrávejte oblíbené filmy a používejte vedle toho i další aplikace.
 • Offline sledování – možnost stažení až 30 titulů na 48 hodin od prvního přehrání nebo 30 dní bez přehrání.
 • Dětské profily – vedle jednoho základního vytvoříte až 4 další dětské profily s personalizovaným obsahem a nastavením.
 • Rodičovský zámek – nastavte si podmínku zadání PIN při sledování mládeži nepřístupných filmů.
 • Chytré filtrování – hledání filmů podle názvu, žánru, herců nebo mateřského jazyka.
Všechny filmy a seriály na SkyShowtime přehrajete minimálně v kvalitě Full HD a s prostorovým Dolby Suround 5.1 zvukem za předpokladu, že ho podporuje vaše zařízení. Některé filmy na platformě najdete i ve formátu 4K, zdaleka se nejedná ale o většinu produkce.

Jak zaplatit za SkyShowtime?

Jestliže se vám SkyShowtime – cena za měsíc a rok zalíbila, vytvořte si na platformě účet a předplaťte si službu na první měsíc. Registrace a platba je snadná a zvládnete ji za pár minut.

 • Navštivte hlavní stránku SkyShowtime.
 • Klikněte na tlačítko Zaregistrujte se hned teď
 • Zadejte e-mail a heslo
 • Potvrďte kliknutím na tlačítko Vytvořit účet
 • Vyplňte údaje k online platbě kartou
 • Potvrďte kliknutím na tlačítko Zahájit předplatné

V zápětí vám přijde na zadaný e-mail odkaz, kterým ověříte vaši e-mailovou adresu a potvrdíte registraci. V tento moment je vaše předplatné SkyShowtime aktivní a můžete si vybrat z katalogu pořadů.

Platba za SkyShowtime má platnost jeden měsíc. Po uplynutí tohoto období se vám automaticky strhne z platební karty částka na další zúčtovací období.

Jak zaplatit předplatné a aktivovat účet na SkyShowtime?

Účet se vám aktivuje automaticky po první úhradě. Před prvním sledováním je třeba založení uživatelské účtu – postup popisujeme v kapitole výše.

Za předlatné SkyShowtime zaplatíte pouze platební kartou online. Nabídka jejich poskytovatelů je ale poměrně široká:

 • Visa
 • Mastercard
 • Paypal
 • Diners
 • Amex
 • iDeal
 • VisaDankort
Další možností, jak zaplatit předplatné SkyShowtime je pomocí promo kódu. Ten získáte buď ve speciálních slevových akcích nebo jako dárek. Slevový promo kód zadáte buď přímo při registraci nebo kdykoliv ve svém uživatelském účtu.

Zrušení předplatného SkyShowtime

Podobně jako u jiných streamovacích služeb, tak ani zde se nevyplácí kompletní zrušení účtu. Váš účet nejprve deaktivujte. Necháte si otevřené dveře na případný návrat. Jak zrušit předplatné na SkyShowtime?

 • Přihlašte se k uživatelskému účtu na SkyShowtime
 • V kartě Plány a platby vyberte tlačítko Zrušit předplatné
 • Zvolte důvod změny předplatného a potvrďte
 • Nakonec vše potvrďte ještě jednou

V tento moment je váš účet pozastavený a ztrácíte možnost sledování pořadů z katalogu SkyShowtime. Přístup ke službám neztrácíte hned, ale na konci zúčtovací období.

Jestliže si zrušení předplatného SkyShowtime rozmyslíte, přihlaste se ve webovém prohlížeči do uživatelského účtu. V nabídce předplatného pak klikněte na tlačítko Restartovat plán. Po jeho potvrzení se vám předplatné znovu aktivuje.

Jaké pořady nabízí předplatné SkyShowtime?

Streamovací platforma SkyShowtime aktuálně obsahuje kolem 700 seriálů a filmů. Služba se zaměřuje na tvorbu studia Universal, Dreamworks, Sky, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Paramount+ a Paramount Pictures. Najdete zde ale i filmy dalších produkcí.

Na SkyShowtime se exkluzivně objevují premiéry nových blockbusterů. Kromě filmových klasik si pár dní po premiéře shlédnete i tyto filmy.

Jurský svět: Nadvláda

Akční / Dobrodružný

55 %

Top Gun: Maverick

Akční / Drama

87 %

Černý telefon

Drama / Horor

67 %

Nabitá je také seriálová nabídka. SkyShowtime kromě seriálů staršího data jako Dr. House a Park and Recreation nabízí i nové seriály vlastní produkce:

 • 1883 a 1923
 • Yellowstone
 • Tulsa King

Vyplatí se předplatné SkyShowtime?

Ceník SkyShowtime je natolik přívětivý, že se vám vyplatí alespoň pár týdnů na zkoušku. Jestliže patříte k filmovým fanouškům, oceníte starší klasiky i filmy, které stále běží v kinech.

Spokojení budou i fandové seriálové tvorby. Tvorba z dílny SkyShowtime kritici pozitivně hodnotí a v recenzích dosahuje vysokých čísel.

Lze získat učet na SkyShowtime zdarma?

Jednoduše řečeno, jestliže vám nikdo nedaruje promo kód na předplatné SkyShowtime, zdarma se k němu nedostanete. Vzhledem k relativně malému světovému pokrytí – SkyShowtime se zaměřuje pouze na Evropu, nevyplácí se ani sledování SkyShowtime přes VPN.

Cena konkurence

Ceník předplatného SkyShowtime v plné ceně nijak nevyčnívá od konkurence. Nabídka pořadů je sice slabší, služba vše ale dohání kvalitou. V ostatních ohledech je předplatné předplatné a ceník SkyShowtime zcela srovnatelný s konkurenčními službami.

SkyShowtime

Apple TV+

Netflix

Amazon Prime Video

Disney+

Cena

179 Kč

139 Kč

199

159 Kč

180 Kč

Zkušební verze

Ne

7 dní

Ne

7 dní

Ne

Počet zařízení

5

5

1

6

4

Rozlišení

Full HD

4K Ultra HD

SD

4K Ultra HD

4K Ultra HD

Shrnutí

Cena za předplatné SkyShowtime, zvláště v jeho zvýhodněné verzi za polovic, je natolik lákavá, že přebírá uživatele konkurenčních služeb. Zůstává otázkou, zda služba dožene deficit v nabídce pořadů, která je například oproti Netflixu tristní.