nejlepší potisk triček

Nejlepší služby na vlastní potisk triček, hrnků, mikin a dalšího textilu

Hledáte nejlepší službu na potisk triček, hrnků, mikin a dalšího textilu, ale třeba také polštářů, ručníků, kuchyňských zástěr, samolepek či zapalovačů? Našli jsme je, srovnali a vybrali podle nás ty nejlepší na trhu, které si zaslouží doporučení a označení VOLBA REDAKCE. Přičemž jsme brali v potaz šířku sortimentu, cenu, zákaznickou podporu, editor či kvalitu potisku.

Aktuálně nejlepší služby na potisk textilu v ČR

 1. Belabel.cz – široká nabídka, skvělé recenze a nízké ceny
 2. T-shock-eu – široká nabídka a skvělý poměr cena / výkon
 3. Shirtinator – široká nabídka, kvalitní avšak lehce dražší potisk
 4. Triko4u.cz – kvalitní potisk zaměřený na sport

Srovnání služeb na potisk triček a dalšího textilu (TOP 5)

NázevParametry
#1Belabel.cz
Náš vítěz
✔️ extra široká nabídka
✔️ nízké ceny
✔️ intuitivní editor
✔️ skvělé recenze zákazníků
👁️‍🗨️ zajímavost: potisk žabek
Zobrazit nabídku
#2T-shock.cz
Další na zvážení
✔️ široká nabídka
✔️ slušné ceny
✔️ jednoduchý editor
✔️ skvělé recenze zákazníků
👁️‍🗨️ zajímavost: kategorie folklór
Zobrazit nabídku
#3Shirtinator.cz
✔️ obsáhlá nabídka potisků
✔️ 100% hodnocení na Heureka.cz
✔️ jednoduchý editor
❌ malinko vyšší ceny
👁️‍🗨️ zajímavost: kategorie bio produkty
Zobrazit nabídku
#4Triko4u.cz
✔️ zaměřeno na sport
✔️ funkční trika, sportovní oblečení
❌ zaměřeno spíše na textil
👁️‍🗨️ zajímavost: vodácké potisky
Zobrazit nabídku
#5Vyrobsitricko.cz
✔️ intuitivní editor
❌ spíše zaměřeno na potisk triček
👁️‍🗨️ zajímavost: potisk dětských bodyček
Zobrazit nabídku
Top

Recenze služeb na potisky podle naší redakce

Které firmy u nás nabízejí kvalitní vlastní potisk triček, dalších textilií nebo různých dárkových předmětů? Vybrali jsme pro vás šestici nejvýznamnějších internetových portálů a e-shopů. V následujících krátkých recenzích je představíme a zmíníme některé hlavní přednosti a nedostatky. Na našich stránkách však posléze najdete i rozsáhlé, komplexní recenze, které vám pomohou udělat si o daných společnostech mnohem ucelenější a přesnější obrázek.

logo belabel

1. Belabel.cz

První firmou v našem žebříčku bude Belabel.cz. Tento portál patří ve svém „oboru“ k nejvyužívanějším a rozhodně nabízí vynikající služby. Rozhodně je třeba ocenit rozsah sortimentu, který je možné si nechat potisknout. Zdaleka nejde jen o trička a mikiny, ale opravdu slušnou škálu textilií a předmětů, firma nabízí i vzhledem k situaci aktuální potisk roušek. Další výhodou tohoto e-shopu jsou poměrně velmi příznivé ceny, které patří ve srovnání s konkurencí k těm nižším, ne-li nejnižším.

Na stránkách najdete samozřejmě editor, ve kterém si můžete potisk navrhnout nebo upravit. Jeho použití je velmi jednoduché a přehledné. Belabel nabízí množství inspirace a sklízí skvělá hodnocení na autoritativních portálech a v uživatelských recenzích. Tato firma rozhodně stojí za pozornost a dokáže odvést dobrou práci.

Vyzkoušet potisk
logo t-shock

2. T-shock.cz

Portál T-shock.cz je lídrem v oblasti realizace vlastních potisků u nás. A to možná i proto, že jde o jednu z prvních firem, která začala v ČR tyto služby prostřednictvím internetu nabízet. Zcela objektivně můžeme mluvit o ověřeném poskytovateli. T-shock.cz se navíc těší i mimořádně dobrým recenzím a hodnocení. Například na Heurece drží momentálně 95 %. Rozsah předmětů a textilií, které si můžete nechat potisknout, patří (zřejmě hned po Belabel.cz) k největším. Obrovský je i výběr předpřipravených motivů, pokud nemáte připraven kompletně vlastní design.

Editor je jednoduchý a šikovný, takže se v něm neztratí ani méně zkušený uživatel internetu. Potěší i cenové hladiny. Poměr ceny a kvality je opravdu na velmi dobré úrovni. T-shock.cz potěší i rychlostí splnění objednávky. Celkově vzato jde o firmu, jejíž služby se určitě nemusíte bát využít.

Vyzkoušet potisk
logo shirtinator

3. Shirtinator.cz

E-shop Shirtinator.cz působí na českém trhu už od roku 2010. V žádném případě tedy nejde o nějakého nováčka. Portál nabízí pěkný výběr věcí k potištění a silný je především, pokud jde o výběr textilií, tedy triček, mikin, ale i spodního prádla nebo sportovních oděvů. Nechybí ani sortiment dalších dárkových předmětů. Editor pro úpravy a tvorby potisků je poměrně bohatý na nástroje, možnosti i motivy.

Shirtinator.cz poskytuje kvalitní služby, o čemž ostatně svědčí i zákaznické recenze a hodnocení. Na výborné úrovni je i rychlost realizace a doručení objednávky. Tento e-shop ovšem patří v rámci české nabídky spíše k těm dražším.

Vyzkoušet potisk
triko4u logo

4. Triko4u.cz

Dalším „pánem na holení“ bude portál Triko4u.cz. Tato společnost razí zajímavý přístup a těžiště klade na nabídku různých tematických kolekcí. Výběr je přitom vynikající a najdete zde obecná témata jako třeba vtipy nebo rodinné potisky, ale i různá konkrétní sportovní odvětví a disciplíny, koníčky a zájmy a podobně. K těmto tématům navíc Triko4u.cz nabízí velmi pěkný sortiment speciálních textilií a předmětů. Můžete si tak nechat potisknout třeba cyklistické oblečení, zimní bundy, batohy, dresy apod.

Zatímco výběr sportovních a funkčních textilií je zde opravdu mimořádný, sortiment doplňků a předmětů je spíše malý. To ale nemusí vadit. Triko4u.cz naláká opravdu především zájemce o sportovní tematiku. Slabinou je zde pak spíše editor, který je velmi omezený a nepříliš šikovný nebo intuitivní.

Vyzkoušet potisk
logo vyrobsitricko

5. Vyrobsitricko.cz

Portál Vyrobsitricko.cz je dalším místem, kde si můžete objednat tričko s vlastním potiskem. Jak si tento e-shop stojí ve srovnání s konkurencí? V první řadě stojí za to zmínit poměrně omezený sortiment. Firma se opravdu zaměřuje především na trička a nabízí i potisk mikin. Nabídka pánského ani dámského oblečení však není nijak zvlášť rozsáhlá, spíše naopak. Jiné předměty pak prakticky chybí. Jedinou „specialitou“ je potisk tašky nebo zástěry. Ani editor kdovíjak nenadchne rozsahem možností a úprav.

Pokud vás opravdu zajímá pouze potisk triček, třeba i oboustranný, může být Vyrobsitricko.cz adekvátní volbou. Zejména pokud máte design nebo motiv vytvořený a nebudete příliš spoléhat na možnosti editoru. V případě, že hledáte velký výběr a rozsah služeb a možností, Vyrobsitricko.cz zřejmě nebude úplně nejvýhodnější cílovou stanicí.

Vyzkoušet potisk
logo bezvatriko-cz

6. Bezvatriko.cz

Poslední portál, kterému se podíváme na kobylku v rámci našich mini recenzí, bude Bezvatriko.cz. Jde o e-shop, který se opět soustřeďuje úzce především na sortiment triček, doplněný ještě mikinami. Na druhou stranu může v téhle oblasti poskytnout dobrou kvalitu potisku. Těšit se můžete i na skvělý výběr motivů, které jsou přehledně tematicky seřazeny.

Nevýhodou je, že v tomto obchodě chybí editor. Potisk si tedy nelze upravit, lze pouze zvolit velikost a barvu. Pokud chcete vlastní potisk, můžete obchod kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Zákaznické hodnocení tohoto portálu je nicméně vysoké a svou práci odvádí dobře. Vyzdvihnout lze osobní a vstřícnou komunikaci i slušnou rychlost doručení zboží a kvalitu zpracování.

Vyzkoušet potisk
Top

Trička i jiné předměty s vtipnými nebo originálními potisky se dlouhodobě těší velké oblibě. Můžete je samozřejmě zakoupit už hotové, ale pokud máte speciální nároky, možná si v nabídce obchodů nebo e-shopů s módou nevyberete. Řešení je přitom jednoduché. Tričko, mikinu nebo třeba i hrníček si můžete nechat potisknout dle vlastních představ.

Dnes už je tato služba velmi rozšířená a snadno dostupná, obvykle i z finančního hlediska. Proto nic nebrání tomu, abyste dali průchod své fantazii a invenci. V našem dnešním článku se zaměříme právě na nejlepší služby na vlastní potisk triček.

Najdete zde krátké recenze nejzajímavějších firem, které u nás v této oblasti působí, ale taky průvodce výběrem. V tom vám prozradíme, podle jakých parametrů a faktorů si společnost, která potisk zrealizuje, vybírat, abyste získali co nejlepší kvalitu za přiměřenou cenu.

Jak si vybrat službu na vlastní potisk trička?

A dostáváme se k druhé části našeho článku, ve kterém se na výběr služby, která vám potiskne tričko nebo jiné oblečení či předmět.

Zajímat nás budou především faktory, které byste měli při výběru zvážit. Ať už je to sortiment, cena, zákaznická podpora nebo třeba i technologie tisku a podobně. Předtím než se pro nějakou firmu rozhodnete, měli byste tyto důležité parametry zvážit. Zaměříme se na ně také v rozsáhlých recenzích na našem portálu. Nápovědu vám však mohou poskytnout i zákaznické recenze na internetu, v diskuzích, na Facebooku nebo jiných místech.

nejlepší potisk triček

Sortiment

Jedním z nejdůležitějších faktorů může být pochopitelně sortiment. Pokud vynecháme možnost, že si necháte potisknout vlastní textilii nebo předmět (což ne každá společnost umožňuje a může to být komplikovanější či dražší), jste odkázáni na nabídku zboží v daném e-shopu.

 • Prakticky samozřejmostí je nabídka a potisk triček. Většina portálů má i sortiment např. mikin, čepic, spodního prádla a podobně. Setkat se můžete i s potiskem bund, vest, tašek, zástěr, ponožek, tílek, batohů apod.
 • Kromě textilií jsou další kategorií dárkové předměty. Některé firmy jich nabízejí opravdu obrovský sortiment, jiné v podstatě žádné. Setkat se můžete s možností potisku hrnků, polštářů, placek, podložek pod myš, plyšových i jiných hraček, pouzder a obalů pro mobily, dekorativních předmětů atd.
 • Kromě samotné šíře sortimentu je důležitá i jeho „hloubka“. E-shop může nabízet potisk desítek druhů předmětů a oblečení, ale pokud má v každé kategorii na výběr jen z jednoho či dvou druhů zboží, dost možná si nevyberete.
Nejširší nabídku k potisku nabízí z našeho pohledu eshop Shirtinator, následován eshopy Belabel.cz a T-shock.eu

Vlastní tvorba, možnosti úprav a editor

Další stěžejní otázkou je rozsah služeb a možností, které firma nabízí. Některé e-shopy se soustředí především na prodej již hotových triček s určitými motivy a nabízejí spíše omezené možnosti úprav nebo přizpůsobení. Jiné disponují editory a škálou nástrojů a inspirací pro vlastní tvorbu a úpravy. Pak je možné nahrát do systému třeba i vlastní logo nebo motiv, který jste si vytvořili sami nebo u grafika, což se velice hodí, například když chcete vytvořit firemní či klubová trika.

Technologie potisku

Setkat se můžete i s různými technologiemi potisku a nutno říct, že jsou mezi nimi i značné kvalitativní rozdíly. Setkat se můžete zejména s následujícími možnostmi.

 • Přímý digitální potisk – Výhodou je možnost tisknout již od jednoho kusu, takže není problém vytvořit potisk přesně na míru na jediné tričko. Další zásadní předností je špičková kvalita tisku, která pracuje s plnou paletou barev. Můžete si nechat vytisknout prakticky cokoli. Velmi slušná je i trvanlivost. Počítejte však spíše s vyšší cenou.
 • Flex folie – Používá se pro jednobarevné potisky. Možnosti jsou poměrně omezené a kvalita spíše průměrná, stejně tak trvanlivost. Ale tomu odpovídá i nižší cena.
 • Transferová folie – Možnosti jsou širší, ale nikoli neomezené. Potisk může být vícebarevný. Problém je především poměrně nízká odolnost a trvanlivost potisku. Ani vizuální kvalita není zrovna nejvyšší. Cena bývá spíše nižší.
 • SítotiskOblíbená metoda, která se však obvykle používá při tištění většího počtu kusů (několik desítek). Cena pak může být velmi výhodná. Výhodou je vynikající trvanlivost a velmi dobrá vizuální kvalita potisku. Nelze však natisknout úplně cokoli, sítotisk pracuje s omezenou paletou barev.

Přehlednost stránek

Důležitou roli může hrát i přehlednost zpracování webu, což zahrnuje nejen design jako takový, ale třeba i způsob třídění zboží do tematických kategorií, kvalita popisků zboží, transparentnost podmínek a cen. Pokud je orientace v e-shopu obtížná a po každé zásadní informaci musíte pátrat, není to zrovna bod k dobru.

Doprava

Kolik nabízí firma možností dopravy a jaké jsou ceny a udávaná rychlost doručení? Jistě je výhodou, pokud si můžete vybrat z více dopravců toho, se kterým máte dobré zkušenosti, velmi oblíbené je dnes i zasílání na odběrná místa (Zásilkovna, Balíkovna), kdy bývá cena dopravy nižší. Potěší i možnost osobního odběru zdarma anebo bezplatná doprava při nákupu nad určitou částku.

Cenové hladiny

Cena patří logicky k nejdůležitějším rozhodovacím faktorům. Záleží však na konkrétním produktu, typu potisku, použité technologii, objednaném množství apod. Srovnání tedy nemusí být jednoduché. Přesto je vhodné se orientačně podívat na několik portálů a udělat si rychlý průzkum, v jakých hladinách se pohybuje produkt a služba, o které máte zájem.

Zákaznická podpora

Ochota, vstřícné jednání, rychlá komunikace, aktivní řešení problémů nebo požadavků. To vše zákazník očekává od spolehlivé firmy a platí to i u potisků triček. Obrázek o tom, jak obchod komunikuje, si můžete udělat prostřednictvím různých zákaznických recenzí. Plusem je možnost využití telefonické linky a ideálně i live-chatu na stránkách obchodu. Pokud potřebujete řešit cokoli urgentně, pouhý email není právě nejlepší formou komunikace.

Recenze a hodnocení

V dnešní době musí každá firma či obchod počítat s tím, že se od zákazníků dočká zpětné vazby v podobě hodnocení, komentářů a recenzí na internetu. Ty mohou sloužit dalším nakupujícím a potenciálním zákazníkům. Velkou „zásobárnou“ recenzí je např. portál Heureka.cz nebo Zbozi.cz, kde najdete podrobná hodnocení firem, služeb a obchodů.

Tyto záznamy mohou posloužit jako dobré vodítko, ale není možné jim bezvýhradně důvěřovat. I přes všechnu snahu e-shopu mohou být někteří zákazníci nespokojeni, a naopak ani u firmy s vysokým hodnocením nelze vyloučit nějaké to pochybení nebo nedostatek. Dalším zdrojem informací mohou být podrobné recenze, které rozebírají jednotlivé aspekty, výhody a nevýhody dané firmy – takové najdete i na našich stránkách.

Nejlépe hodnocenou službou na potisk triček na Heureka.cz z našeho seznamu je: Shirtinator (100%), následován – BezvaTriko.cz (98%), T-shock (97%) a Belabel.cz (94%) – (k datu 08/2020)