Ukázka menu ze SushiTime.cz

Recenze SushiTime – rozvozu sushi po Praze

Svírá vás neodolatelná chuť na asijskou kuchyni a pohybujete se po Praze? Vyzkoušejte síť asijských bister Sushitime. Co všechno tato síť restaurací nabízí, vám prozradí naše recenze.

V Sushitime nenarazíte pouze na sushi. Jejich menu obsahuje širokou nabídku exotických pokrmů. Kromě rozvozu nabízejí také možnost posezení u stolu a odnosu jídla s sebou domů. Útulnou atmosféru asijské restaurace zde ovšem nehledejte. Jde hlavně o bistra zaměřená na rychlé občerstvení. My se v dnešní recenzi zaměříme především na kvalitu jejich rozvozu.

Recenze Sushitime

Zkušenosti a recenze: SushiTime.cz
 • Hlavní vlastnosti: Doručení sushi téměř po celé Praze. Kromě sushi nabízejí i další asijská jídla. Minimální objednávka 130 Kč.
 • Výhody: Široká nabídka asijských jídel, sushi za rozumné ceny, pobočky po celé Praze, doručení na čas.
 • Nevýhody: Zákaznická podpora, problémy s dobou doručení.
 • Naše hodnocení:
  4.3 out of 5 stars (4,3 / 5)

Jak funguje Sushitime?

Asijská bistra Sushitime tu jsou pro milovníky nejen sushi a japonských jídel. Jde o síť rychlého občerstvení, která se zaměřuje na asijské speciality. Jejich nabídka obsahuje populární pho bo, nigiri a kuřecí pad thai – najdete ale spoustu dalších pokrmů:

 • poké misky a saláty,
 • sushi sety,
 • jídla z pánve wok,
 • chlazené polotovary asijských jídel,
 • tradiční asijské polévky.

Vedle hlavních jídel a polévek najdete v nabídce i dva druhy dezertů a nápojový lístek. Zde ale příliš originality nečekejte. Kromě thajského piva Singha obsahuje pouze tradiční položky jako minerálku nebo slazené limonády. Nechybí ani tradiční plzeňské pivo.

Na Sushitime oceňujeme prezentaci konkrétních pokrmů. V popisu najdete jejich kompletní složení a nechybí ani informace pro alergiky. Většina pokrmů v nabídce navíc neobsahuje lepek a laktózu. Pokud je jídlo pálivé, uvádí to všem známá chilli paprička.

Ukázka menu ze SushiTime.cz
Ukázka menu ze SushiTime.cz

Asijská jídla za rozumné ceny

Jak je na tom nabídka sushi? Ta se nachází nelogicky na dvou místech. V kategorii Menu najdete základní sushi sety. Ty obsahují maki, cali roll i nigiri. Více možností nabízí kategorie Party & catering. Jedná se o sushi sety pro skutečné gurmány. Jejich doručení trvá přes tři hodiny a proto objednávejte s předstihem. Objednávky z těchto dvou kategorií bohužel nelze kombinovat.

Co se cen týče, Sushitime nijak nevyčnívá. Zároveň ale nepočítejte, že patří k těm nejlevnějším asijským bistrům v Praze. Cena ale v drtivé míře odpovídá kvalitě. Za porci jídla zaplatíte do 200 Kč. Párty sety sushi pak stojí 500 Kč a více.

Rozvoz sushi po Praze

Hlavní doménou Sushitime je jejich rozvoz. Hned na začátku vás ale upozorníme, že Sushitime nerozváží po celé Praze. Zatímco ve středu hlavního města se s přehledem najíte, na periferiích služba zaostává. Před objednávkou si adresu zkontrolujte na speciální stránce. Ta vám po zadání adresy sdělí cenu a dobu dodání.

Cena rozvozu se dělí do dvou zón. Dovoz do první zóny stojí 50 Kč a zaváží centrum Prahy. Pokud se nacházíte ve druhé dovozové zóně, zaplatíte 60 Kč. Jaké části Prahy do které zóny patří, ukazuje obrázek níže. V jiném než hlavním městě si bohužel pochoutky od Sushitime nedopřejete.

Standardní doba doručení se pohybuje mezi 40 až 60 minutami. Výjimkou ale neníani delší čas doručení, jak vzkazují zákaznické zkušenosti se Sushitime. V takovém případě jídlo obyčejně dorazí studené a oschlé. Zákazníci mají sice možnost doručení reklamovat, co vám je to ale s prázdným žaludkem platné.

Rychlá objednávka sushi

Objednávku na Sushitime naklikáte během pár minut. Nejvíce času vám zabere výběr z nabídky jídel. Minimální cena objednávky je 130 Kč a pokud objednáváte nad 700 Kč, služba vyžaduje registraci. Ta má několik výhod:

 • Sushitime si pamatuje vaši adresu,
 • na vaše narozeniny od nich dostanete dárek,
 • v profilu najdete historii objednávek.

Na Sushitime oceňujeme možnost doručení objednávky v konkrétní čas, která se z jiných rozvozových služeb nenápadně vytrácí. Co naopak v recenzi Sushitime musíme vytknout, je absence příboru. Ten ale dokoupíte za jednotky korun v závěru objednávky. Jako kompenzaci v každé objednávce najdete jednu porci sojové omáčky, wasabi a nakládaný zázvor.

Objednávku asijského jídla vám doveze rozvozový kurýr nebo si ji vyzvednete přímo v jedné ze čtyř distribučních poboček Sushitime.

Na výběr máte ze čtyř druhů plateb:

 • hotově,
 • online kartou,
 • kartou u řidiče,
 • stravenkami Sodexo.

Pobočky Sushitime

V předchozí kapitole jsme zmínili čtyři pobočky Sushitime. Jedná se ale pouze o rozvozové pobočky. V Praze jich přitom najdete mnohem více. Jedna pobočka se nově nachází také v Kiosku Campus Square v Brně.

Pobočky Sushitime v Praze:

Bistro Quadrio

Spálená 2121/22

110 00 Praha 1

Corner BB Centrum

Želetavská 1525/1

140 00 Praha 4

Bistro Anděl

Karla Engliše 2

150 00 Praha 5

Kiosek Arkády

Na Pankráci 86

140 00 Praha 4

Bistro Florentinum

Na Florenci 15

110 00 Praha 1

Kiosek Chodov

Roztylská 2321/19

148 00 Praha 4

Bistro Rustonka

Sokolovská 115

186 00 Praha 8 – Invalidovna

Kiosek Nový Smíchov

Plzeňská 8

150 00 Praha 5 – Anděl

Corner Waltrovka

Walterovo náměstí 985/5

158 00 Praha 5 – Jinonice

Kiosek Kaufland

Bělohorská 203

169 00 Praha 6

Slevy a bonusy na Sushitime

Dovozové služby jídla v poslední době nabízejí štědré bonusy a slevy. Jinak tomu není ani u Sushitime. Na slevových portálech najdete slevové kódy na asijská jídla. Ty zadáte při dokončení objednávky a uplatníte až 20% slevu na vaši objednávku.

Sushitime najdete i na cashbackových službách. V závislosti na vámi využívané službě máte možnost až 5% cashback bonus z nákupu. To se vyplatí zejména v případě, že si asijskou nabídku Sushitime zamilujete a objednáváte pravidelně.

Dobré zkušenosti se Sushitime mají také majitelé ISIC karty. Při zadání čísla průkazu studenti získají 10% slevu na celou objednávku.

Zákaznické zkušenosti

Naše zkušenosti se Sushitime jsou vesměs pozitivní, ale co recenze ostatních zákazníků? Ty se také vezou na pozitivní vlně. Hladoví jedlíci oceňují především širokou nabídku asijských jídel.

Negativní recenze Sushitime zmiňují běžné nešvary rozvozových služeb. Mezi nejčastěji zmiňované přitom patří neúměrně dlouhá doba dovozu a s tím spojený stav jídla. Dalším problémem je nekonzistentní chuť a rozdílná kvalita podle rozvozové pobočky Sushitime.

Shrnutí recenze Sushitime

Rozvoz asijských pokrmů Sushitime je třeba brát jako dovozovou službu a fast food. Od služby nečekejte vysoký gastronomický zážitek. Pokud ale spěcháte a máte chuť na asijské chutě, budete spokojeni.

Sushitime by měli do budoucna zapracovat na zákaznických službách. To samé platí o kvalitě dovezené jídla. Od jídla v boxu neočekáváme luxusní prezentaci, ale všeho s mírou. V kombinaci s nekonzistentní kvalitou pokrmů tak služba Sushitime sice neurazí, ale gurmánský zážitek si z ní neodnesete.

Naše hodnocení služby:

4.3 out of 5 stars (4,3 / 5)