voyo screen

Voyo – ceník předplatného pro rok 2023

logo voyo.cz Streamovací služba Voyo patří pod taktovku společnosti TV Nova s.r.o. Pod stejnou vlajkovou lodí najdete i stejnojmennou televizní stanici, která se chlubí nejsledovanějšími pořady v české televizi. Cena Voyo přitom není vysoká. Vyplatí se předplatné této VoD (video-on-demand) služby?

Na začátku textu se sluší podotknout, že Voyo má v České republice velkou zahraniční konkurenci. Kromě Netflixu český trh obsadila i oblíbená služba HBO GO. Obstojí Voyo ve srovnání s těmito službami?

Co aktuálně letí na platformě Voyo.cz?

 1. Král Šumavy: Fantom temného kraje (seriál Voyo Original) – ČSFD: 67%
 2. Vyšehrad: Fylm (Voyo Film) – ČSFD: 71%
 3. Gumy (seriál Voyo Originál) – ČSFD: 42% (Richard Krajčo v hlavní roli)

Předplatit Voyo.cz si můžete zde

Kolik stojí Voyo

Ceník předplatného Voyo nabízí jeden tarif. Za částku 159 Kč měsíčně se dostanete kompletnímu archivu pořadů, seriálů a filmů vlastní i převzaté produkce. Za cenu srovnatelnou se zahraničnímu službami získáte přístup k:

 • přes 2000 filmům a seriálům,
 • neodvysílaným pořadům TV NOVA,
 • sekci s obsahem pro děti,
 • sportovním kanálům Nova Sport 1 a Nova Sport 2,
 • stanici Nova International (živé vysílání TV NOVA na Slovensku),
 • stanici Markíza International (živé vysílání stanice Markíza v České republice),
 • kompletnímu archivu produkce TV NOVA.

Voyo umožňuje aktivaci až na pěti zařízeních – zároveň je možné přehrávat na dvou z těch zařízeních zároveň. V současné době je k dispozici speciální aplikace pro chytré TV s operačním systémem Android, tvOS (Apple TV) a další. Samozřejmostí je přehrávání ve webovém prohlížeči, na mobilních telefonech a Google Chromecast.

Ať už máte jakkoliv výkonné zařízení, Voyo dosahuje maximálně Full HD obrazové kvality. Tím cílí spíše na uživatele zařízení s menším displejem.

Většinu titulů na Voyo najdete s českým dabingem. V případě zahraniční produkce umožňuje služba kombinaci originálního znění a českých titulků. Kompletní seznam dabovaných a otitulkovaných pořadů najdete zde.

Kolik stojí Voyo
Kolik stojí Voyo? Zdroj: Voyo.nova.cz

Jak zaplatit předplatné a aktivovat účet

Za službu Voyo zaplatíte pomocí platební karty Visa nebo Mastercard. V minulosti služba umožňovala i platbu pomocí Premium SMS. Od tohoto ale již upustila.

Pro zaplacení předplatného se zaregistrujte a klikněte na uživatelskou ikonu v pravém horním rohu. V sekci Moje předplatné najdete tlačítko aktivovat, které vás přesměruje k platební bráně. Aktivace proběhne automaticky po připsání platby na účet.

Nezapomeňte, že předplatné se pravidelně obnovuje a při aktivaci nenajdete možnost předplatného pouze na jeden měsíc.

Druhá možnost platby je pomocí kuponu. V pobočkách TipSport, Chance, ve většině prodejen Billa a Penny, v trafikách Geco a v partnerské síti společnosti Givery máte možnost zakoupení kuponu s unikátním aktivačním kódem. Aktivace pak probíhá v portále Voyo na zadáním tohoto kódu v sekci Aktivace kuponu.

Jak zrušit účet na Voyo

Pro smazání účtu na Voyo kontaktujte přímo televizi Nova prostřednictvím kontaktního formuláře. O této možnosti se ale bohužel na svých stránkách služba nezmiňuje.

Výrazně jednodušší je deaktivace předplatného bez nutnosti smazání účtu. Tu provedete několika kroky:

 1. Přihlaste se na svůj zákaznický účet.
 2. Klikněte na nabídku uživatelských možností vpravo nahoře (ikona panáčka).
 3. Vyberte záložku Moje předplatné.
 4. V nabídce klikněte na možnost Zrušit opakování.
 5. Volbu potvrďte kliknutím na tlačítko Ano.

Jakmile zrušíte předplatné Voyo.cz, zůstane obsah dostupný do vypršení předplatného – služba nevrací peníze za nevybrané předplacené dny. Voyo zároveň upozorňuje, aby uživatelé rušili předplatné minimálně jednu hodinu před jeho vypršením.

Po deaktivaci opakování plateb vám zůstane přístupný uživatelský účet bez možnosti sledování pořadů z nabídky Voyo.

Jaké filmy a seriály sledovat na Voyo

Nabídce služby Voyo dominují především filmy z tuzemské produkce. Kromě kompletní nabídky TV NOVA zde najdete oblíbené české filmy jako Anděl Páně (ČSFD: 76 %), Bobule (ČSFD: 65 %) a Pelíšky (ČSFD: 91 %). Nechybí ovšem ani zahraniční filmy – na své si přijdou milovníci akčních filmů se Sylvesterem Stallonem (Rambo: Poslední krev) nebo fanoušci oscarového Parazita.

Pilířem nabídky pořadů je vlastní produkce TV NOVA. O týden dřív zde najdete nejnovější díly Ordinace v Růžové zahradě, Ulice a dalších seriálů. Nechybí ani populární reality show Masterchef, Love Island a Výměna manželek.

Nesmírně populární začínají být v poslední době seriály z produkce Voyo, jako například: Národní házená, Iveta, Chlap nebo ukrajinský seriál Sluha národa s Volodymyrem Zelenským.

Vyplatí se koupit Voyo

Nabídkou pořadů cílí Voyo na méně náročné diváky a milovníky seriálů a reality show. Pokud patříte k fanouškům produkce televize Nova, nabídku jejich služby určitě zvažte. Další výhodou jsou i oblíbené pořady a filmy bez reklam.

Voyo patří také do arzenálu fanoušků sportovních kanálů. V jejich držení se nachází kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2, které nabízejí utkání NHL, NBA, italské fotbalové ligy, Moto GP a další sporty.

Pokud vás české seriály nezajímají, nabídka Voyo vás pravděpodobně nechytne. Za stejnou cenu dostanete mnohem širší nabídku na VoD službách Netflix nebo HBO GO.

Lze získat účet na Voyo zdarma

Plný přístup k účtu zdarma Voyo nenabízí. Jestliže si ale nejste jistí tím, zda vám služba bude vyhovovat, máte možnost sedmidenní zkušební lhůty zdarma.

Pro předplatné na zkoušku se zaregistrujte a zadejte platební údaje. Na vašem účtu dojde k blokaci částky 1 Kč, čímž dojde k ověření platební karty. Sedmidenní zkušební období neobsahuje tento obsah:

 • sportovní kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2,
 • sportovní přenosy na Voyo Special,
 • tituly z nabídky Voyo | Original.

Druhou z možností, jak dostanete ke službám Voyo zdarma je využití dárkového kuponu. Služba nabízí čtyři typy dárkových kuponů s unikátním designem oblíbených seriálů a služeb.

Ceník dárkových kuponů:

Předplatné na 1 měsíc 159 Kč
Předplatné na 3 měsíce 477 Kč
Předplatné na 6 měsíců 954 Kč
Předplatné na 12 měsíců 1908 Kč

Dříve se nabízela také varianta 11+1 měsíc zdarma. Předplatné za Voyo – cena za měsíc a rok se snížila o 159 Kč. Tato akce již neplatí.

Cena konkurence

Na začátku jsme zmiňovali, že Voyo má v Česku zahraniční konkurenci. Jak si stojí ve srovnání s globálními VoD službami? Při výběru tarifů jsme vybírali vždy ty, které byly službám Voyo nejblíže.

VOYO Netflix HBO GO Apple TV+ Amazon Prime Video
Cena 159 Kč 319 Kč 159 Kč 139 Kč 159 Kč
Zkušební verze 7 dní Ne Ne 7 dní 30 dní
Počet zařízení 5 4 5 5 3
Rozlišení Full HD 4K Ultra HD Full HD 4K Ultra HD 4K Ultra HD

Shrnutí

Předplatné Voyo.cz se vyplatí zejména fanouškům české televizní tvorby. Uživatelé dostanou svoje oblíbené seriály s týdenním předstihem a bez reklam. Oproti ostatním službám ale Voyo nenabízí nic nového. Její cenu na trhu naopak snižuje omezená nabídka seriálů a filmů.