Výměna manželek online, Voyo

Nová Výměna manželek. Kde sledovat celé díly Výměny manželek online?

Televizní reality show Výměna manželek k obrazovkám láká statisíce diváků. Některé hlášky z toho pořadu již zlidověly a jejich protagonisté se staly známými figurkami. Kde se vysílá oblíbená Výměna manželek online pro rok 2023?

Kde sledovat celé díly Výměny manželek bez toho, abyste museli čekat na nové epizody? A jak se do Výměny manželek přihlásíte? I na to vám náš článek odpoví.

Výměna manželek online, Voyo
Výměna manželek online, zdroj: voyo.cz

Co je to Výměna manželek?

Originální formát Výměny manželek se jmenuje Wife Swap a pochází z produkce americké televizní stanice ABC, od které formát následně převzal Paramount Network. U nás se pořad natáčí od roku 2005 a doposud se odvysílalo 16 řad a 244 epizod se čtyřmi speciály.

Režie se ujala trojice Jan Kadeřábek, Jiří Mádle a Ivana Křenová, kteří pořadu vtiskli jedinečný dotyk sondy do soukromí českých rodin. Stejné trio aktuálně pracuje na natáčení nové řady Výměny manželek, která se v televizi odvysílá na podzim roku 2023.

Pravidla Výměny manželek jsou jednoduchá – dvě rodiny si po dobu deseti dní vymění manželky a kamery dokumentují situace, které ze střetu dvou odlišných rodin vyplývají. Často se navíc jedná o kulturně, společensky a názorově odlišné rodiny.

Pakliže oba páry úspěšně zvládnou celých deset dní, čeká na ně finanční odměna. Mezi lety 2005 až 2016 odměna za Výměnu manželek činila 50 000 Kč. Do roku 2023 pak 100 000 Kč a za novou řadu dostávají její účastníci dokonce 150 000 Kč.

Kdy a kde sledovat Výměnu manželek?

Nové díly Výměny manželek se vysílají v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek v hlavním vysílacím čase. Programové pořadí pro podzim 2023 zatím není známé a tak divákům nezbývá nic jiného než Výměna manželek online pro rok 2023, nebo reprízované díly v televizi.

Televizní díly Výměny manželek vysílají televizní stanice TV NOVA v České republice a Markíza na Slovensku. Díly Výměny manželek rotují prakticky všemi stanicemi z produkce TV NOVA. Aktuálně je shlédnete na těchto programech.

TV NOVA Pondělí až pátek 15:30
Markíza Pondělí až pátek 08:30
Markíza Pondělí až pátek 23:00

Reprízované díly Výměny manželek pravidelně rotují napříč televizními stanicemi. Pokud hledáte, kdy a kde sledovat celý díly Výměny manželek, doporučujeme papírový nebo internetový televizní program.

Kde sledovat celé díly Výměny manželek online?

Výměna manželek online pro rok 2023 se nachází také online. Některé díly Výměny manželek zdarma najdete na stránkách TV NOVA.

Na oficiálních stránkách televize NOVA přehrajete staré díly s reklamami. Nenachází se zde ovšem celá produkce, ale pouze několik posledních dílů, které byly odvysílány v rámci televizního vysílání.

Kromě reprízovaných dílů Výměny manželek se na stránkách TV NOVA nachází také bonusy a upoutávky na nové díly. Pokud nesledujete Výměnu manželek pravidelně, pravděpodobně si s tímto způsobem vystačíte. Pravidelní diváci mají ovšem ještě jednu možnost.

Výměna manželek na VOYO

Moderní streamovací platforma VOYO se zaměřuje na originální produkci televizní stanice NOVA. Výměna manželek online pro rok 2023 na VOYO je bez reklam a najdete zde všechny díly. Nové díly Výměny manželek se zde objeví o týden dříve než v televizi.

VOYO stojí 159 Kč na 30 dní. Pro nové uživatele je ale na 7 dní zdarma. Kromě Výměny manželek na VOYO najdete i delší seriály, reality show a pořady z produkce TV NOVA:

  • Ordinace v Růžové zahradě 2
  • Survivor
  • Masterchef

Za zmínky stojí také exkluzivní tvorba pro VOYO vycházejí pod značkou VOYO Originál. Za poslední dva roky TV NOVA takto tuzemským divákům představila oblíbený seriál Rapl, kontroverzní Guru a Národní házenou se známými herci v hlavní roli.

Kromě televizní tvorby si na VOYO vychutnáte i sportovní přenosy. Na své si přijdou zejména fanoušci fotbalu a NHL. Na VOYO se vysílají živé přenosy první francouzské ligy a některých anglických pohárů. K vidění je zde také slovenská Niké liga.

Firmy, seriály a reality show na VOYO přehrajete v televizní aplikaci, webovém prohlížeči a dalších přenosných zařízeních. Díky tomu máte svoje oblíbené pořady včetně Výměny manželek online pro rok 2023 neustále o sebe a v některých případech také o týden dopředu.

Přihláška do Výměny manželek

Zaujala vás televizní reality show Výměna manželek a myslíte si, že budete vhodnými kandidáty na odměnu 150 000 Kč pro každý pár? Přihláška do Výměny manželek je snadná a zabere vám jen pár minut.

Na oficiálních castingových stránkách najdete přihlašovací formulář. Zde vyplníte údaje o vás, vzdělání, povolání, věk, povolání a vzdělání partnerky a další informace nutné k zařazení do castingu. Tyto údaje doplníte fotografiemi jednotlivých aktérů a snímkem celé rodiny.

Následuje doba čekání. Po několika dnech, týdnech nebo dokonce měsících se vám ozve produkce Výměny manželek, přijedou za vámi a natočí krátký medialonek jako kamerové zkoušky. Po něm opět čekáte na to, až pro vás najdou vhodné protějšky.

To, že s vámi natočí produkce medialonek, neznamená, že vás vyberou na natáčení. Některé rodiny čekají i několik měsíců a objeví se v řadách, do kterých se nepřihlásily. Produkce si navíc vybírá takové rodiny, které jsou něčím výjimečné či zajímavé. Čekací lhůta je daná i velkým zájmem o účast ve Výměně manželek.

Pravidla Výměny manželek

Pokud vás produkce vybere do natáčení Výměny manželek, vyžaduje od vás dodržování základních pravidel soutěže. Základní pravidlo je jasně dané – žena z páru musí vydržet 10 dní v rodině druhého páru, zatímco její počínání snímají televizní kamery.

V případě splnění této podmínky dochází k vyplacení odměny za Výměnu manželek. Konkrétní pravidla jsou ale o dost složitější.

Během natáčení je třeba poslouchat pokyny produkce za kamerou. Při natáčení mějte na paměti, že se jedná o reality show a oko televizního diváka lační po vyhrocených a dramatických situacích, do kterých se vás produkce snaží přivést.

Během natáčení Výměny manželek je zakázaný kontakt s rodinou v druhé domácnosti, a zároveň platí zákaz provozování nelegálních činností před kamerami během natáčení. Za porušení pravidel se počítá také předčasné ukončení natáčení ze strany účinkujících.

Při natáčení je možné stanovit hranice a témata, které si protagonisté nepřejí zveřejnit na televizních obrazovkách. Kamery se tak obvykle vyhýbají tématice dluhů, rozvodů, alimentů či adoptovaných dětí. Kromě citlivých údajů z rodinného života se kamery vyhýbají také natáčení v noci.

Nejlepší díly Výměny manželek

Během natáčení Výměny manželek vznikla řada kultovních dílů. Ostatně právě díky těmto televizním klenotům nové řady pravidelně lákají statisíce diváků lačnících po dávce emocí. Mezi nejznámější díly Výměny manželek patří tyto epizody.

Mačkáš mi hada

Dnes již zlidovělá hláška pochází z úst svérázné chovatelky Jany. Tento díl Výměny manželek proběhl mezi rodinou z Prahy a německé Žitavy. Drsná Jana svého mazlíčka upřednostňovala před chodem domácnosti, partnerem i dětmi.

Největší dusno ovšem nastalo v závěru dílu, kdy došlo ke konfrontaci obou párů. I přes veškerou snahu jejího partnera alkoholem posilněné Janě přetekly nervy a vynadala svému partnerovi. Ten se nakonec obrátil na protějšího partnera se slovy, ať si váží toho, co doma má.

Sedmnáctiletá maminka Iva

Na tento díl diváci ještě dlouho nezapomenou. Do Výměny manželek se přihlásila sedmnáctiletá Iva se svým o několik generací starším partnerem. S tím se dle jejích slov seznámila v době, kdy jí bylo neuvěřitelných čtrnáct let.

Maminka Iva Výměnu manželek ukončila předčasně, protože se jí stýskalo po jejím partnerovi. Divoká byla ovšem konfrontace mezi osmi očima, kdy partnerka z protějšího páru vpálila Ivě tvrdý direkt se slovy, že se nestará o vlastní děti.

Rvačka před kamerami

Konfrontace mezi osmi očima často nekončí pouze u slovních výměn. Během diskuze všem protagonistům tečou nervy a své o tom ví čtveřice se svéráznou dvojicí mužů Lubošem a Mirkem.

Ti se po slovní výměně názorů na adresu svých partnerek, během které došlo dokonce k nařčení z osahávání a nemravných narážek, uchýlili k souboji tělo na tělo. Rozhodně se ale nejednalo o gentlemanský souboj a rvačku musel roztrhnout televizní štáb.

Známé tváře a celebrity ve Výměně manželek

Na začátku jsme zmiňovali, že do televizní reality show Výměna manželek se nehlásí pouze anonymní páry. Čas od času se objeví speciální díl Výměny manželek, ve kterém se objeví celebrity a známé osobnosti.

  • Matěj Stropnický – majitel zámku a bývalý politik se do Výměny přihlásil se svým přítelem. Stropnický zde přitom suploval roli náhradní manželky a do péče dostal šest dětí. Cílem byla změna názoru jeho partnera Dana na děti, což ale podle jeho slov neklaplo.
  • Míra Nosek – herec z filmu Rebelové nebo Účastníci zájezdu se objevil v další speciální epizodě. Miroslav Nosek pojal Výměnu manželek jako výzvu k odbourání zlozvyků a to především dlouhé ponocování.
  • Pepa Kůrka – ještě před svojí účastí v televizní show Survivor se bývalý Muž roku objevil ve Výměně manželek. Jeho partnerku Angie, která se živí influencerka, přitom čekal šok. Televizní štáb ji odvezl na venkov, kde se starala o hospodářská zvířata.
  • Gábor Boráros – jeden z posledních speciálů zvedl ze židle nejednoho diváka. MMA zápasník Gábor Boráros se ukázal jako nesamostatný, přesto ale svoji devítiměsíční dceru Zoru nesvěřil náhradní mamince do péče a do služby raději povolal tchýni.
  • Monika Bagárová – zpěvačka a herečka se do Výměny manželek přihlásila i se svojí dcerou Ruminkou. Neobjevila se ovšem v roli náhradní maminky, ale jako poradkyně pro náhradní manželku, která přijela k jejím sousedům.

Celebrity ve Výměně manželek obvykle osloví televizní produkce TV NOVA. Týkají se jich proto jiná pravidla a podmínky soutěže. Jejich účast ale často obnaží povahy skrývající se za profily na sociálních sítích.

Sledujte Výměnu manželek online

Výměna manželek online pro rok 2023 se vysílá na streamovací platformě VOYO nebo na stránkách TV NOVA. Nové díly oblíbené reality show se ale objeví už záhy. Do té doby si televizní diváci musejí vystačit s reprízami těch nejlepších epizod.

Kde sledovat celé díly Výměny manželek už víte a je jen na vás, jaký způsob zvolíte. Ať už budete sledovat reality show online nebo na televizních obrazovkách, přejeme vám příjemnou zábavu.