Logo Voyo

Krátké recenze: Polreichuv Souboj restaurací, Survivor CZ & SK, Superlov, Ruža pre nevestu + Březen 2023 na Voyo.cz

Česká streamovací platforma Voyo.cz nám nedává spát a servíruje jednu novinku za druhou. I v březnu se můžeme těšit na řadu nových programů, seriálů a pokračování stálic aktuálního programu. Co mě tedy osobně zaujalo  a na co se budu koukat v březnu 2023?

Polreichuv Souboj restaurací

První díl má za sebou také reality show Polreichuv Souboj restaurací. V něm se proti sobě vždy postaví dvě skvělé restaurace (v dané kategorii, tou první byla tradiční česká kuchyně) a po několika soubojích zbude vítěz, který postupuje do dalšího kola. Těšit se můžete na špičkovou gastronomii a tipy na skvělé restaurace (kam se však po odvysílání asi jen tak pravděpodobně nedostanete).

Krátká recenze:

Pořad mě velmi bavil, má slušné tempo bez zbytečných prostojů, z připravovaných pokrmů se doslova sbíhají sliny i přes TV obrazovku a pan Polreich stále skvěle baví. Doporučuji.

Pokračuje reality show Survivor Česko & Slovensko

Už 12. dílů má za sebou reality show Survivor Česko & Slovensko. Na Voyo.cz si můžete pustit nové díly o 7 dní dříve než v TV.

Krátká recenze:

Nový Survivor chytil vcelku dobré tempo a baví čím dál víc. Není nouze o zvraty a hraní na hranici intrik, celá soutěž je za mě letos mnohem dynamičtější (za to mohou i kratší a svižnější soutěže). Casting se letos povedl stejně dobře jako minule. Každý si tam najde svého oblíbence a zároveň padoucha, což je vlastně skvělý výsledek castingového týmu. Vše vede za mě skvělý moderátor Ondřej Novotný.

Superlov

Diváky nesmírně vřele přijatý Superlov (na ČSFD má hodnocení 79%) vychází z vědomostní soutěže Na lovu a je ještě o třídu výše než tradiční verze. Změnou v tomto formátu je fakt, že se jeden soutěžící postaví dvěma až pěti obávaným lovcům najednou. Hlavní výhrou je milion Kč. Pořad uvádí tradičně vtipný Ondřej Sokol. A padají takové názory, že se možná jedná, o nejlepší vědomostní show od pořadu Chcete být milionářem. Tak tomu dejte šanci taky. Na Voyo jsou k dispozici již první dva díly a znovu o 7 dní dříve než v TV.

Krátká recenze:

Skvělá vědomostní soutěž, ve které jde až o milion Kč a tenhle upgrade z klasické verze se povedl, což nebývá vždy zvykem. Svižné, poučné a zábavné. Rozhodně pořad, který mám v oblíbených položkách.

2. série Odznak Vysočina

Od konce února je k dispozici také druhá série oblíbeného seriálu Odznak Vysočina. V hlavních rolích Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hofmann, Michal Suchánek či Patrik Děrgel. Ve druhé sérii se pak můžete těšit také na novou postavu plukovníka, kterou hraje Pavel Řezníček.

Krátká zajímavost: Oblíbenou kriminálku sledovalo při jejím uvedení 1,39 milionu diváků. To o lecčem vypovídá a určitě se, spoustu z vás na druhou série nesmírně těší.

Ruža pre nevestu

První dílem odstartovala nová slovenská reality show, která vychází z konceptu celosvětově populárního Bachelora (pochází z dílny partnerské TV Markíza). Princip je jednoduchý. 18 žen touží získat srdce mladého a úspěšného podnikatele a to s ideálním koncem v podobě svatby a závazku na celý život.

Nebudou chybět slzy, hádky či pořádná dávka romantiky. První díl jste mohli sledovat 3. března 2023.

Krátká recenze:

Reality show, která bude rozdělovat. Pokud však máte rádi podobné guilty pleasure pořady na konkurenčních stanicích, budete spokojeni jako já.

Na co se dále můžete těšit na Voyo.cz v březnu?

Nový seriál Sex O’Clock už 10. 3. 2023

Vlastní pořad v rámci Voyo Originál uvede už 10. 3. nový komediální seriál o soužití jedné rodiny, sexu a hledání vlastní identity.

V hlavních či vedlejších rolích se objeví Maxmilián Kocek, Sára Korbelová, Karolin Omastová, Jan Révai, Jana Švandová či Petra Bučková a spousta dalších známých herců a podle ukázek se bude na co těšit.

Film Grand Prix od 17.3. na Voyo

Diváky skvěle přijatý celovečerní film ze závodního prostředí Grand Prix míří na Voyo a to již 17. 3. 2023.

Jan Prušinovský vsadil na osvědčené komiky. Ve filmu se objeví třeba Robin Ferro, Štepán Kozub, Miroslav Donutil či Kryštof Hádek a zažijou nečekané dobrodružství napříč celou Evropou.

Zkrátka odlehčená road movie.

Ze sportu můžete sledovat KSW a Bellator

V rámci sportovní nabídky nám Voyo připravilo překvapení v podobně živých přenosů MMA. Nejnověji se můžete 11.3.2023 těšit na Bellator MMA turnaj, kde je hlavní kartou večer zápas bojovníků Nurmagomedov vs. Henderson. Přenos začíná v 1:00.

K dispozici jsou také zápasy z polské organizace KSW či česko-slovenské organizace RFA.